Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Lidé si dělají legraci ze smrti doktora Mázla v Ordinaci: Lidová tvořivost v praxi!

/
 • Lidé si dělají legraci ze smrti doktora Mázla v Ordinaci.
  30. ledna 2022 ● 07:08

  Česko zase předvedlo svou pověstnou lidovou tvořivost! Po odvysílání čtvrteční epizody Ordinace v růžové zahradě 2, ve které zemře oblíbený lékař Čestmír Mázl (Petr Rychlý), se místní vtipálci pustili do díla a internet zaplavili svými výtvory!

 • 1.

  Zavražděn Mexičany

  Vtípky na adresu své postavy zaznamenal i sám Petr Rychlý (56). Ten v Ordinaci hraje už od roku 2005, s Mázlem proto strávil kus života. Fakt, že českého gynekologa zavraždí zrovna mexický drogový kartel, zaujal například Jindřicha Šídla (49).

   

  Jeho tým vytvořil koláž, která Mázla zobrazuje podobně jako Miladu Horákovou na slavných plakátech s nápisem "ZAVRAŽDĚNA KOMUNISTY". Na verzi s Mázlem se skví nápis "ZAVRAŽDĚN MEXIČANY". Šídlův vtip pak Rychlý na svém instagramu přesdílel. "Miluji náš humor," vysekl mu poklonu. 

 • 2.

  Tenkrát v Mexiku

  Tomáš Břínek (40) alias TMBK vytvořil pro časopis Reflex koláž po vzoru filmu Tenkrát v Mexiku (2003). "Nestojím o problémy, jen hledám vrahy doktora Mázla," říká na ní Antonio Banderas (61) a ukazuje podobenku Petra Rychlého. 

 • 3.

  Narcos

  Břínek si, jak je jeho zvykem, přichystal vtipů hned několik. V dalším zase spojil Ordinaci a seriál Narcos, který vypráví příběh drogového bosse Pabla Escobara. Namísto nápisu "Narcos" se tak na úvodní obrazovce stejným písmem skví slovo "Ordinace"

   

  Americký kriminální seriál Narcos má řadu fanoušků i v České republice. Jeho velkou fanynkou je například bývalá mluvčí Úřadu vlády Jana Adamcová (49). Ta se kvůli němu dokonce vypravila do Kolumbie, kde se seznámila se synem Escobara, Sebastiánem Marroquínem (44). 

 • 4.

  Když ti zabijí oblíbenou postavu...

  "Když ti Mexičané zabijí oblíbenou postavu v Ordinaci," zní další Břínkův vtípek. Také tady využil záběr ze seriálu Narcos.

   

 • 5.

  Ordinace Mexiko

  Na dalším vtipném obrázku je gynekolog Čestmír Mázl vyobrazen jako drogový boss, který si nakonec místní kartel sám podmanil.  Namísto v růžové zahradě je tak další pokračování Ordinace v Mexiku...

 • 6.

  Rychlý prachy

  Poněkud ostřejšího rázu je žert, který zobrazuje "skutečný důvod" útoku Mexičanů na doktora Mázla. "Tak naposledy, chci free přístup ke všem dílům Rychlejch prachů," vyhrožují mu se zbraní. "To nejde, přísahám, s těmahle Rychlejma prachama nemám nic společnýho," brání se Petr Rychlý. 

 • 7.

  Zmrtvýchvstání

  Mnozí diváci jsou přesvědčeni, že Čestmír Mázl možná není tak docela mrtev. Vzhledem k tomu, jakým způsobem byla jeho smrt oznámena rodině, je podle nich možné, že později vyjde najevo, že přežil a do seriálu se vrátí. S tím pracuje i vtip, který Mázla zobrazuje, jak vstal z mrtvých... a v ruce přitom drží mexické taco. 

 • 8.

  Galerie

  VIDEO: Petr Rychlý jako Čestmír Mázl v Ordinaci zemře?! Takhle Badinkové oznámí jeho smrt

  Video
  Video se připravuje ...

  Petr Rychlý jako Čestmír Mázl v Ordinaci zemře?! Takhle Badinkové oznámí jeho smrt TV Nova

  Fotogalerie
  41 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

bb88: Rychlého není škoda. Je to špatný neherec. Ale v Ordinaci na kterou se už nedívám se může ještě objevit s Čvančarovou, to je stejná úroveň.

(30. 01. 2022 15:26)

Jana JJ: Šinkorová když kdysi odcházela z Ordinace, tak se rukou scénáristy omylem připletla ke rvačce neonacistů a utrpěla smrtelná zranění

(30. 01. 2022 11:23)

ingmarie: Jj Porodník Mázl se zŕejmě v Mexiku zamiluje do syna narkobarona Escobara a Babišova mluvčí Adamcová ho ze msty zastřelí. Do úrovně Nemocnice v růžové zahradě by to skvěle zapadlo

(30. 01. 2022 10:05)

adinaha: Ještě je to možnost, že se Alenka probudí a zjistí, že to byl jen zlý sen, jako kdysi v seriálu Dallas, když zemřel Bobby.

(30. 01. 2022 10:02)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy