„Dneska jsem měl narozeniny, dneska už je mi třicet… a kdo má ještě narozeniny? Zora!“ hlásil Gábor v instastories před pár dny a hladil při tom bříško své partnerky Moniky Jákliové, která se jen pár okamžiků na to vydala porodní sál, kde císařským řezem přivedla na svět jejich dcerku Zoru.

„Všichni jsou v pohodě, všichni jsou ok, Zora je zdravá, i Monika je zdravá. Přes víkend bude obrovská oslava, budu mít birthday party. A musíme oslavovat i to, že Zora už existuje,“ plánoval si nadšeně novopečený otec. 

Jenže jejich štěstí vzalo až nečekaně rychlý konec. „Drazí moji přátelé. Ano, stalo se to, co jsem si nepřála ani v nejhorším snu. Opravdu si myslím, že každá žena si zaslouží být milovaná zejména v období, kdy dá život dítěti,“ naznačila Jákliová, že za koncem jejich vztahu stojí nevěra. „Gábor hledal svoje štěstí někde jinde. Už ho nedokážu vidět jako svého partnera, ale ani jako zodpovědného otce malé dcerky," potvrdila nepříjemnou zprávu na sociální síti novopečená maminka, která se ale rozhodla, že Gábor zůstane i nadále v životě jejich dcery, protože každé dítě potřebuje oba rodiče.

VIDEO: KARLOS SHOW: Boráros, Zástěra a Survivor. O fňukání kvůli jídlu a seznamování

Video
délka: 34:08.02
Video se připravuje ...

KARLOS SHOW: Boráros, Zástěra a Survivor. O fňukání kvůli jídlu a seznamování Videohub

Fotogalerie
31 fotografií