Zdálo se, že Nikol Treterová a Vilda Šír dokázali udržet svůj vztah i po návratu z vily do běžného života. V úterý ale přišla od pohledné světlovlásky studená sprcha. „Chci vám říct jednu takovou důležitou věc. S Vildou jsme se rozešli. Myslím, že nemusím říkat důvod, protože spousta z vás ví, o co jde, hlavně v Bratislavě,“ oznámila ve videu ve story na svém instagramu.

Na Love Islandu bylo vše podle jejích slov krásné. Pak ale přišla poslední velká zkouška, kdy se účastníci vrátili domů a dostali do ruky telefon. A právě tou prý Vilda neprošel. 

„Začal říkat, že jsme spolu začali chodit jenom naoko a že to všechno bylo jenom kvůli show. Což jsem nevěděla, na tom jsme se úplně nedohodli, ale dobře. Každý druhý den mi přichází zprávy od holek, že jim píše, a posílají mi videa, kde je Vilda,“ popsala Nikol, které se pod návalem emocí zlomil hlas a jen těžko zadržovala slzy. 

„Takže vás chci poprosit, abyste mi už ty zprávy nepsali, protože už to jde mimo mě, už s tím člověkem nemám absolutně nic společného a nechci mít, takže tak,“ požádala pak své sledující. 

Ve stejnou chvíli se k situaci vyjádřil i Vilda. Jeho verze příběhu ale zní značně odlišně. „Děkuji za vše. Bohužel život v realitě je náročnější, než ve vile. Rozešli jsme se už před nějakou dobou, akorát jsme to zatím nikomu neřekli. Niky, děkuji,“ informoval mladý tanečník u společné fotografie páru.

VIDEO: Vnadná kočička Gábina z Love Islandu řekla, jak to s Pítrem je: Hra, nebo láska? 

Video
Video se připravuje ...

Vnadná kočička Gábina z Love Islandu řekla, jak to s Pítrem je: Hra, nebo láska? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
42 fotografií