Sexy finalistka soutěže Miss Czech Republic do reality show šla jako čerstvě nezadaná a potřebovala si zahojit rány. V tom jí ke konci pořadu pomáhal urostlý kudrnáč Honza. I když to vypadalo nadějně, Mirka si to rozmyslela a s Honzou chtěla zůstat zatím jen kamarádka.

Vypadá to, že s Honzou opět randíme, kdykoliv přijede do Prahy, tak jsme spolu a skvěle si rozumíme. Možná jsme potřebovali se lépe poznat bez účasti kamer. Zatím je to ve fázi randění a nechceme nic uspěchat,“ svěřila se Blesku černovlasá kráska. 

Té soutěž dala hodně. Nejenom další spoustu sledujících na sociální síti, ale i práci a také šestitýdenní detox od telefonu. 

VIDEO: Tanečnice z Tváře Mirka Pikolová: Nová prsa a nový milenec!

Video
Video se připravuje ...

Tanečnice z Tváře Mirka Pikolová: Nová prsa a nový milenec! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Do té doby jsem si to bez mobilu neuměla představit, ale je to neskutečně osvobozující. Vím, že se bez mobilu kvůli práci neobejdu, ale jsem za ten detox ráda,“ usmívá se Mirka. Před vstupem do vily všichni soutěžící museli odevzdat mobilní telefony a na místě dostali takové, které mohly přijímat pouze zprávy od produkce.

Rozbíhá se další řada show Tvoje tvář má známý hlas a Pikolová bude jednou z tanečnic. „Jednou bych chtěla být soutěžící, je to můj velký sen, ale na to si asi nějaký čas počkám,“ dodala upřímně sexy modelka. 

Fotogalerie
54 fotografií