Václav si s tanečními kreacemi poradil na jedničku a na pódiu křepčil ostošest, stejně jako vdova po prezidentu Václavu Havlovi (†75) v legendární písni Ba Dýdý Bába z populární komedie Co je doma, to se počítá, pánové... (1980)

Jevištní zázrak

Herec si přeměnu náramně užíval a opět dostál tomu, že v soutěži má především pobavit. „To, co jste viděli, tomu Cimrmani říkají jevištní zázrak,“ řekl se smíchem Václav, jenž měl kroky z filmové jezinky „Veškrnky“ pořádně nastudované. „Píseň je z doby, kdy ještě Dagmar rošťačila,“ dodal Václav na adresu Havlové, která se dočkala ve včerejší Tváři ještě jednoho ztvárnění, jakožto dcera v originále Waldemara Matušky (†76) z filmu Trhák (1980).

Nahradila zpěvačku

V legendárního zpěváka se proměnil herec Denis Šafařík (28) a v hitu Píseň hajného a dcer se jako „Veškrnka“ blýskla herečka Berenika Kohoutová (31). Ta ovšem na rozdíl od Havlové zpívala svým hlasem. V Trháku totiž za Dagmar pěvecké party nazpívala Jitka Zelenková (71), jíž byla role původně nabídnuta, ale zpěvačka ji odmítla, čehož později hodně litovala.

Kubelková jako šílenec

Vítězkou čtvrtého kola se bezkonkurenčně stala Iva Kubelková (44). Moderátorka se proměnila ve Stevena Tylera (73) z Aerosmith a z její interpretace ústřední písně I Don´t Want to Miss a Thing z filmu Armageddon (1998) všem naskočila husí kůže. Zpěvák je znám kroucením své obrovské pusy. „Trénuji to v autě a vypadám jak šílenec, když kroutím tou pusou,“ smála se Iva, které během nácviku nasadili i speciální roztahovák pusy.

V koho se promění příště?

Saša Rašilov (49), herec – Ozzy Osbourne

Denisa Nesvačilová (30), herečka – Jiří Korn

Nikita Machytková (17), finalistka SuperStar – Marilyn Monroe

Monika Absolonová (45), zpěvačka – DJ Bobo

Václav Kopta (56), herec – PSY

Iva Kubelková (44), moderátorka – Fergie

Denis Šafařík (28), herec – Kylie Minoque

Martin Carev (23), youtuber – Jason Derulo

Video: Blesk Podcast: David Gránský promluvil o natáčení Tvoje tvář... Proč nechtěl ztvárnit Michaela Jacksona?

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: David Gránský promluvil o natáčení Tvoje tvář... Proč nechtěl ztvárnit Michaela Jacksona? Jiří Marek

Fotogalerie
37 fotografií