V posledním díle Výměny manželek se vyměnila Gabriela (38) z Rotavy, kde zanechala poněkud svérázného, téměř až despotického manžela Davida (42), o kterého se starala jako o malé dítě, dcery Danielu (15) a Jarmilu (14), a synky Davida (10) a Jakuba (6).

Zatímco Gabriela si v dočasné rodině z Duchcova, kde se na několik dní stala dočasnou partnerkou v rodině Štefana (37), na svého chotě neustále stěžovala a vyprávěla, že ji manžel v minulosti uhodil, a jak moc se ho bojí, v Rotavě nemlčely ani její dcery.

Zatímco jedna vyprávěla, jak se s otcem často hádá, ta druhá přiznala, že se otce tak moc bojí, že radši vždy zaleze do rohu a třese se. „Proto chci na intr. Mít trošku klidu,“ prozradila ohromené Nadě, která nestačila zírat. Představa, že by její dítě bylo radši kdekoliv jinde, než u ní, jí byla na hony vzdálená... Dnes se však už na situaci dívá trochu jinak, jelikož po Výměně (a dokonce i během ní) se k ní doneslo mnoho zajímavých informací. Po natáčení si proto na vše udělala svůj vlastní obrázek, ze kterého jí druhá rodina vyšla jako falešná.

VIDEO: Výměna manželek: Slzy a velká nespokojenost!

Video
délka: 01:09.24
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Slzy a velká nespokojenost! TV Nova

„Děti hodně mluvily za zády, i to, co nebyla pravda, jak jsem se dozvěděla. Úplně všichni,“ prozradila Naďa nečekaně na Nova Plus. „Děti byly podplacený, aby špinily svýho tátu. Ta Gábina řekla dětem, že jim za to dá peníze.

Prý jí to Daniela s Jarmilou samy přiznaly - ovšem až poté, co zhasly kamery a štáb se z jejich domova vzdálil. „Když už se nenatáčelo, večer si děti sedly ke stolu a tam to z nich všechno vylezlo. Že máma těm holkám slíbila tři tisíce,“ upřesnila maminka sedmileté Míši.

Maminka z Rotavy na televizních obrazovkách působila jako největší chudák, po této zkušenosti jí to ovšem Naďa neuvěřila. I z toho důvodu, že v závěru pořadu Gabriela mezi osmi očima popřela, že by mezi ní a manželem byly nějaké neshody, a tvrdila, jak moc ho miluje... Nadina nařčení o uplácení dcer však jasně odmítla. „O tomhle nic nevím, není to pravda. Slyším to poprvý,“ dušovala se žena, která byla po celou dobu přesvědčená, že problém v manželství byl její vinou. Zda ale měli tento dojem i diváci, to je ve hvězdách...

Fotogalerie
27 fotografií