V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Zákupech, a to s Blankou (37), Mirkem (44), Blankou (14), Gabrielou (8) a Mírou (7). Blanku a Mirka do Výměny manželek přihlásila kamarádka spíše z legrace, Blanka ale tuto příležitost uchopila za pačesy. Má totiž pocit, že celá domácnost je na ní, a navíc všechno dělá za své dvě ratolesti... které jsou díky tomu nejspíš trochu rozmazlené. S partnerem si navíc prošli krizí, téměř se kvůli nevěře rozvedli, a od té doby spí Blanka v pokoji s dětmi.

Na druhé straně se poznáme s Janou (34), Vráťou (33), Ivetou (10) a Janou (14), kteří žijí v Chodově. Rodinu do pořadu přihlásil tatínek. Podle Vráti má totiž Jana obrácené priority. Je pro ni přednější telefon než starost o rodinu. I u tohoto páru málem došlo k rozchodu, ale nakonec to ustáli. Výměna je podle obou takový druhý test vztahu. Vráťa je totiž mimo jiné velice žárlivý. „Já bych jí ublížil, já bych ji zbil jak chlapa,“ vysvětluje pak Blance, když se na popud dočasné manželky pustí do nedodělané práce - nového obložení v kuchyni.

VIDEO: Výměna manželek: Je tady bordel, děsí se Blanka

Video
délka: 01:21.44
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Je tady bordel, děsí se Blanka 

To, že je Jana raději na telefonu, než aby se starala o chod domácnosti a o děti, pozná náhradní manželka Blanka už prakticky hned první den. Už při průzkumu svého nového domova zjistí, že je všude nepořádek, stará špína a nikdo o byt nepečuje. To jí pak přizná i Vráťa, který je ze své partnerky v tomto směru velmi zklamaný. A zklamaný bude i Mirek v Zákupech, který bude muset vše dělat místo Jany. Ta totiž nedokáže ani vařit...

Ve Vráťovi postupně narůstá vztek. „Nevím, jestli to nevyzní blbě, ale mně se vůbec nestýská,“ přizná, když na Blance vidí, jak mohou jiné rodiny fungovat. Příznivci reality show to mohou posoudit sami již dnes večer od 20:20 na Nově. Jak tohle dopadne? A komu rupnou nervy?

Fotogalerie
17 fotografií