Karlos v pondělí v půl třetí ráno natočil video, kde říká, že ho Lela udělala paroháčem a on se s ní kvůli tomu rozchází. 

Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem. Je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád,“ uvedl Vémola na sociálních sítích. Svému sokovi dal údajně dvě facky. „Facky začaly lítat. Dostal je jen on a dostal dvě. Ne za to, že spal s mojí ženou, ale za to, že je prase, že si hraje na kamaráda. Lely jsem se ani nedotkl,“ tvrdil slavný bijec MMA ve videu. Ale záběry po několika hodinách ze svého profilu smazal a web Fightlive.cz. přinesl jeho vyjádření.

VIDEO: Karlos Terminátor Vémola a jeho Vémoland

Video
délka: 07:58.14
Video se připravuje ...

Karlos Terminátor Vémola a jeho Vémoland Videohub

Karlose Vémolu zpětně velmi mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos dnes pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu,“ stojí ve vyjádření skrze Vémolova mediálního zástupce Aleše Rataje. 

Co na celou kauzu říká Vít Kaiser, kterého Karlos osočil, že spí s Lelou? „Jednal v afektu a bez ověřených informací. Naše přátelství je sice teď lehce narušeno, ale vše jsme si osobně vyříkali a věřím, že budeme opět přáteli jako doposud,“ napsal Blesku v SMS zprávě Vít. 

Fotogalerie
43 fotografií