V nejnovější epizodě Výměny manželek šla Blanka (37) ze Zákup do Chodova k Vráťovi (33) a jejich dvěma dcerkám. Zatímco Blanka, která si s manželem prošla vážnou partnerskou krizí, si během deseti soutěžních dní uvědomila, že má v muži i přes jisté třenice skutečný poklad, Mirek (44) má doma co dělat. Jana (32) totiž nedbá o domácnost, vařit neumí (a její pokusy nachystat rodině jídlo vždy skončí velkým fiaskem), a rodinné aktivity jí tak nějak ani nezajímají. Při dětském karnevalu sedí mlčky sama u stolu a nikterak se do zábavy nezapojuje...

V jejím bytě čekal Blanku šok. Už při průzkumu své nové domácnosti zjistila, že je všude nepořádek, stará špína a nikdo o byt nepečuje. To jí posléze přizná i Vráťa, který je ze své partnerky v tomto směru velmi zklamaný. A postupem času se jeho zklamání přetavuje v čistý vztek. „Nevím, jestli to nevyzní blbě, ale mně se vůbec nestýská,“ přizná, když na Blance vidí, jak mohou jiné rodiny fungovat. Rovněž jeho dvě dcerky si libují, že je to poprvé, kdy tatínek nekřičí. „Zjistil jsem, že ten vztek zaviňuje moje manželka. Já jsem teď neměl vůbec důvod se vztekat,“ posteskne si.

VIDEO: Výměna manželek: Je tady bordel, děsí se Blanka

Video
délka: 01:21.44

Výměna manželek: Je tady bordel, děsí se Blanka 

Kromě toho si plánuje, že od Jany začne vyžadovat víc, i co se úklidu týče, a prohlásí, že když se nezmění, tak s ní už nechce nadále žít. Když mu pak vběhne Jana v závěru show do náruče s tím, že jí moc chyběl, rozpláče se. „Já na tohle mám opačnej názor. Promiň, ale je to tak,“ dostal ze sebe. U stolu mezi osmi očima pak naléhá na Mirka, aby řekl, jak se mu s Janou žilo. Když se dozví, že je „absolutně nemožná“, souhlasí s tím. A to i přesto, že se Jana brání, že to bylo z toho důvodu, že ji Mirek neustále svým chováním shazoval.

„Ne já, ale moje děti zjistily, že jsi úplně k ho*nu. Jsi k ničemu, ty vo*e,“ oboří se na Janu i Vráťa. „Já musím jít pryč, fakt sorry, já bych jí dal pěstí,“ zařve nakonec a vyběhne z místnosti, aby se uklidnil co nejdál od své ženy. „Moje stará je na pi*u. Úplně na ho*no. Jenomže ona si to furt neuvědomuje, ona prostě je kr*va!“ běsní, zatímco Jana nakonec uzná, že to všechno asi bude nejspíš její vina...

Po návratu Jany domů se celá rodina shodne na tom, že vyhledají pomoc manželské poradny. „Maminka se zlepší, protože o vás nechce přijít,“ dušovala se Jana.

Fotogalerie
20 fotografií