Na společné vystoupení finálové desítky z první Česko-Slovenské SuperStar z roku 2009 se fanoušci velmi těšili. Když ale vyšlo najevo, že půjde jen o playback, mnohé to zklamalo a naštvalo. 

„Velké zklamání. Na to, že většina z vás zpívá a má aktivní kariéru, nerozumím absolutně, proč bylo zapotřebí playbacku, když u minulých vystoupení to nebylo třeba. Koukala jsem jen kvůli vám a promrhala jsem tři hodiny času na to, abych slyšela 12 let starou nahrávku... Velká škoda,“ ulevila si jedna z divaček na instagramovém profilu Jana Bendiga, který sdílel záběry a snímky z epizody.

A další lidé jenom souhlasili. „Proč jste to nezazpívali znova? 12 let starý playback je docela zklamání,“ vzkazoval další člověk. „Proč playback?! Zklamání docela na to, že jste spolu po takové době vystupovali,“ zněl další komentář.

Nakonec se ale fanoušci tak trochu dočkali. Bendig totiž sdílel záběry, na kterých spolu parta zpívá u klavíru v soukromí jeho domova.

„Ještě pořád mi nedochází, že se to opravdu stalo. Sešli jsme se po 12 letech. Den před živým přenosem jsme se sešli u mě doma skoro všichni z naší party. Bylo to, jako kdybych viděl po letech blízkou rodinu. Radost, smích a skoro i slzy štěstí,“ svěřil se zpěvák.

„U klavíru, když jsme si společně zazpívali naší hymnu ‚Příběh nekončí‘, nám bylo nejlíp! Byl to silný okamžik, protože už nikdy nikdo z nás nedoufal, že se takhle krásně sejdeme a bude to tak krásný. A nejvíc jsem rád za to, že se naše city, které jsme navzájem k sobě měli, nezměnily a byly i možná silnější než dřív. Mám vás rád, parto moje,“ pochvaloval si Bendig. 

Na vystoupení ale přece jen dvě tváře chyběly. Nedostavil se Ben Cristovao (34), který teď používá pseudonym Benny Cristo, a Dominika Stará (28). Ta je aktuálně v sedmém měsíci těhotenství. 

VIDEO: SuperStar: Mimozemšťané mezi námi!

Video
Video se připravuje ...

SuperStar: Mimozemšťané mezi námi! TV Nova

Fotogalerie
156 fotografií