SuperStar je čím dál blíže svému vítězi a soutěžících postupně ubývá, musí se proto ve svých výkonech setsakra snažit. V téhle fázi soutěže už ovšem nejde pouze o zpěv. Nová SuperStar musí mít také charisma a musí umět fanoušky oslovit i svou osobností.

Diváci tentokrát neposlali dostatek hlasů Adamu Janotkovi a Ladislavu Hunkovi, takže oba z finálového klání vypadli. Laco Hunka se ale ještě před odchodem stihl zapsal do historie soutěže. 

VIDEO: SuperStar: Soutěžícího přišla podpořit známá sestra!

Video
délka: 01:07.44
Video se připravuje ...

SuperStar: Soutěžícího přišla podpořit známá sestra! TV Nova

Zásnuby v přímém přenosu

Předtím, než se TOP 8 pěveckých talentů pustilo do zpěvu, musel proto každý z nich odpovědět na pár všetečných otázek, které si na ně vymysleli televizní diváci. A právě během krátkého úvodního povídání obrátil Laco pozornost ke své přítelkyni Miriamě Gašpárikové, která ho byla podpořit přímo na místě.

Zpěvák pak udělal něco, co nikdo nečekal: Miriamy se zeptal, zda by si ho nechtěla vzít! A jeho láska řekla ano.

Dvojice se přitom na Instagramu svěřila, že její vztah rozhodně nebyl láskou na první pohled. Nejprve je svedla dohromady muzika a ze spolupráce vzešlo krásné přátelství. Nakonec k sobě měli čím dál blíž, až z toho vyrostl vztah.

Laco je podle Miriamy člověkem, který ji podporuje ve všem, co ji činí šťastnou, věří v ní, je jejím nejlepším přítelem, zvládá všechny její nálady, mají společné cíle a díky němu se prý mladá hudebnice stává lepším člověkem. „Jsem vděčná, že tě mám,“ rozplývá se na svém instagramu. Laco zase o své lásce říká, že je to dokonalá žena.

Všechno má konec, jenom klobása má dva

Navzdory krásné novince ale Hunkova cesta v soutěži o víkendu skončila. „Tak přátelé, všechno má svůj konec, jenom klobása má dva,“ loučil se na sociálních sítích zpěvák. 

„Velmi děkuji za podporu v celé show, děkuji za zkušenosti, které jsem tu měl příležitost nasbírat. Zároveň mi vstoupilo do života mnoho příjemných a pozitivních lidí, za což jsem velmi vděčný,“ rozepsal se. Hunka ocenil, že s ním jeho kolegové plakali, smáli se a společně všichni odvedli nejlepší práci, jakou v daný okamžik mohli. 

Nezapomněl ale ani na ty, které diváci nemají šanci vidět. „Děkuji celému štábu. Lidé si neuvědomují, kolik je práce za tímhle projektem, a kolik Kuba vykouřil cigaret. Jsou to dny a hodiny dřiny obrovského týmu lidí a já jsem velmi vděčný, že jsem toho mohl být součástí,“ ocenil Hunka. „Promiňte za sežrané nervy, jsem prostě temperamentní,“ omluvil se ještě. 

Zpěvák rovněž vyjádřil potěšení nad tím, že se mu podařilo si v soutěži udržet tvář a že se vždy choval stejně před kamerami jako mimo ně. 

„Jste úžasní a držím vám všem palce, všechno nejlepší do soukromí i hudby. Od světel, kamer, fans, kostýmů, přes úžasnou porotu, moderátorku, štáb, rejžu, lidi od zvuku, až po televizní obrazovky,“ poděkoval Hunka. 

„TOP 6 držím palce, buďte lidmi i nadále, jste muzikanti na profi úrovni a budete mi chybět,“ vzkázal pak kolegům, kteří v soutěži zůstali. 

O titul SuperStar roku 2021 se nadále ucházejí Nikolas Bitkovskij, Adam Pavlovčin, Elizabeth Kopecká, Katarína Štohrová, Petr Jiran a Marietta Mareková.

VIDEO: SuperStar: Pařil do rána a zmateně předstoupil před porotu! 

Video
délka: 02:05.52
Video se připravuje ...

SuperStar: Pařil do rána a zmateně předstoupil před porotu! TV Nova

Fotogalerie
84 fotografií