Reality show Love Island je pastva pro oči. Skupina mladých a dokonale krásných lidí je zavřena ve vile, kde se páruje a zamilovává o sto šest. Ne jinak tomu je i u Gábiny, která se hned spárovala s modelem Petrem Havránkem (25) alias Pítrem a od té doby oba tvrdí, že je jejich láska hlubší a hlubší. Co je na tom pravdy, se nejspíš ukáže až v reálném životě...

Jisté je, že Gabriela je opravdu kost. Těžko věřit tomu, že, jak ve vile přiznala, vůbec necvičí. Její dokonalé křivky totiž svědčí o opaku, a tak je pro všechny, kdo dřou několikrát týdně ve fitku, aby měli pevná těla, tahle informace opravdu k naštvání. Kromě toho si modelka loni nechala udělat nové silikony, a tak je její tělo doslova magnetem na muže. Není divu, že se líbí minimálně dvěma dalším účastníkům reality show Slovákovi Samuelovi (23) a nepříliš oblíbenému nováčkovi Patrikovi (25).

Kromě Love Islandu a působení na instagramu, kde má Gabriela slušných bezmála 300 tisíc sledujících, je i příležitostnou herečkou. Zatím největší filmovou roli získala v připravovaném pokračování Bastardů 4 režiséra Tomáše Magnuska (37). „Šlo o roli Romky a jelikož jsem napůl Maďarka, jsem podobný typ a i můj temperament je roli blízký...,“ řekla kráska nedávno pro Super.cz, proč dostala právě tuto roli.

VIDEO: Love Island: Petr rozdával viagru!

Video
délka: 00:25.28
Video se připravuje ...

Love Island: Petr rozdával viagru! TV Nova

Fotogalerie
22 fotografií