Všichni aktéři natáčení si od účasti slibují, že jim experti z řad psychoterapeutů, odborníků na DNA a vztahových koučů najdou lásku na celý život. Ne jinak tomu je i u první odvážné dvojice – operátorky Romany a potetovaného programátora Jaroslava.

Žena mnoha tváří

„Doufám, že mi experti najdou životního partnera,“ přiznává své zbožné přání blondýnka, jež má ale podle odborníků v sobě více osobností. „Romana je tak trošku sexuální dračice, je to žena, která má více tváří,“ dodává psychoterapeutka a koučka Šárka Vaňková.

Vášnivý sex

To ostatně ukáže temperamentní kráska výběrem dárku pro svého budoucího manžela. Aby pochopil, koho si bere za ženu, pošle mu Romana červený obojek s vodítkem! Potetovaný Jarda, jehož srdcovou záležitostí je ostrov Bali, bude na svou budoucí ženu o to více zvědav. Můžeme se tak těšit na dvojici, jež by i podle expertů měla mít mezi sebou velmi vášnivý a sexuální vztah, jen co se před oltářem uvidí. Jak na sebe dvojice zareaguje, se můžete podívat už zítra ve 20:20 na TV Nova.

V nové řade více dvojic

Zatímco v první sérii se pokusili dát experti dohromady čtyři páry a pěkně se s výběrem sekli, protože ani jeden z pár už spolu není, letos se můžeme těšit rovnou na šest dvojic, které se poprvé setkají před oltářem. Test atraktivity, čichový test, ale nově také nonverbální komunikace svedou dohromady páry, které by se v normálním životě pravděpodobně vůbec nesetkaly.

VIDEO: Svatba na první pohled: Radkovi ruply nervy!

Video
Video se připravuje ...

Svatba na první pohled: Radkovi ruply nervy! TV Nova

Fotogalerie
8 fotografií