„My na to vzpomínáme docela ve zlým,“ přiznal náhradní partner Honza, který během natáčení šel s Ivetou do konfliktu a tvrdil, že u nich štěnice rozhodně nemají a vzhledem k tomu, že poštípaná je jen ona, je také na vině. Po natáčení si prý tento dojem ještě potvrdil. „Pozvali jsme deratizátora, nenašel tam žádný štěnice a pak jsem se bavil ještě s doktorkou na kožním, u které Iveta byla. Ta mi jasně řekla, že jí vůbec neříkala, že by to mohlo být od štěnic.“

Co bylo tedy příčinou nepěkných rudých skvrn, které měla Iveta především na nohou? „Měla mít nějaký prášky na alergii na psy, ale nebrala je – odůvodnila to tím, že dvě stovky za prášky dávat nebude. Pak si rozškrábala štípance od komárů a začalo jí to hnisat,“ vysvětloval v rozhovoru pro Novaplus.cz.

Zatímco on si stojí za svým, Iveta zase po skončení Výměny řekla, že skončila na tři měsíce psychicky na dně a musela vyhledat psychologa. Ani zdravotně na tom prý nebyla dobře – kvůli štípancům jí prý natekla celá noha. Udělala se jí tam trombóza a musela na operaci. Je jasné, že na Výměnu tedy také dobře nevzpomíná. Navíc nechápe, proč ji Jan peskoval za nedostatek hygieny a osočoval ji, že se myla jen dvakrát za pět dní. „Oni to samý, taky dvakrát za těch pět dní,“ klepala si na čelo Iveta.

VIDEO: Výměna manželek: Pokousání od štěnic?

Video
délka: 01:42.47

Výměna manželek: Pokousání od štěnic? TV Nova

Na druhou stranu Honzova pravá partnerka, rovněž Iveta, se v Jablonci také mnoha věcem podivila, hlavně tomu, jak její „soupeřka“ vylíčila svého partnera. Tvrdila o něm, že je cholerik, přitom ona to viděla jinak. „Podle mě je spíš takovej ňouma, typickej podpantoflák.“ Během pár dní, které spolu strávili, si prý docela rozuměli. Jedno téma ale bylo prý neustále na pořadu dne. „Věčné téma mimo kamery byl sex,“ smála se Iveta. „Stěžoval si, že nemá sex,“ vysvětlila.

Daleko větší problémy ale měla právě s vyměněnou manželkou a způsobu, jakým jednala s její dcerou – byla na ni sprostá. „Jakmile se někdo dotkne mých dětí nebo mojí rodiny, tak to pak nevidim a neslyšim. Ona jako dospělej člověk může být naštvaná, ale měla by se umět ovládat.“ Během debaty mezi osmi očima to v ní tak pořádně vřelo. „Kdyby ty dva stoly nebyly spojený a já na ní dosáhla, asi by to teda schytala,“ přiznala Iveta.

Ta se netajila ani tím, jak Výměna ovlivnila její vlastní rodinu. Přála si, aby jí ostatní členové rodiny podali pomocnou ruku… jak to dopadlo? „Dětem to vydrželo jen asi dva týdny. Ale teď říkám, že mám nejlepšího chlapa na světě, protože opravdu pomáhá se vším. To bylo to hlavní, o co mi šlo,“ dodala pro Novaplus.cz. Kromě toho se prý rodina přestěhovala do bytu ve městě a oba partneři navíc změnili i práci.

Fotogalerie
13 fotografií