V nové epizodě se představí rodina z Jevan z okresu Praha-východ; Anna (33), Pavel (35), Filip (3,5) a Dana (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu. Problémem je velká žárlivost.

Druhou rodinkou jsou Míša (29), Peter (32), Markéta (10) a Honza (3) z Českých Budějovic. Dvojice se spolu zná tři roky. Začátek vztahu byl jako z pohádky, dnes jej ohrožují velmi časté hádky. Míša by toužila po Petrově zapojení do chodu domácnosti. I proto mu přeje náhradní manželku, která doma nic moc neudělá, což by ho snad mohlo přimět k práci.

Míše se její přání splní. A víc, než by doufala. Petr bude s náhradní manželkou Annou bojovat už od samého začátku. Anna je velmi laxní a má problém i s usměrněním dětí. Petrovi už po několika dnech bouchnou nervy a oba dva se pohádají. Petrovi vadí, že celý chod domácnosti včetně hlídaní dětí je na něm, Anna několik hodin sedí u televize a nemá téměř o nic zájem.

„Víš, proč jsi tady? Koho jsi tady vystřídala?“ konfrontuje s problémem na gauči uvelebenou Annu. „Tvoji manželku,“ odpoví zmateně. „A víš koho ještě? Matku dětí. Když se o ně nechceš starat a nebudeš, tak tu fakt nemusíš být,“ utrhne se na ni Peter. Oba se do sebe pustí a přebíjejí se, kdo toho v posledních dnech pro děti udělal víc.

„Jestli mi děti řeknou, že mají hlad nebo jim něco chybí, můžeš se sbalit a jít do hotelu. Už mě to docela se*e,“ vzkáže jí rozhozeně, načež se Anna zvedne a odejde kouřit na balkon. „Se mnou zametat nebudeš,“ varuje ho a popotáhne si. Podaří se Petrovi změnit její přístup?

VIDEO: Výměna manželek: Lenost a nezájem o děti!

Video
délka: 01:27.39
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Lenost a nezájem o děti! TV Nova

Fotogalerie
15 fotografií