V těžkém stereotypu žijící matka dvou ratolestí Kateřina si na deset dní zkusila péči o tři + jedno víkendové dítě. Víc než parta živelných sourozenců jí ale dal zabrat svérázný a velmi odtažitý náhradní manžel Martin, pro kterého je náplní života nekonečná práce a žádná zábava.

Situace v rodině vyeskalovala do slz nejstaršího syna Lukáše, jehož snažné prosby o společných aktivitách nevlastní otec v jednom kuse shazoval. Nezájem nejen o tři nevlastní děti, ale i o vlastního syna, kterého má Martin v péči jednou za dva týdny, přinesla zklamaná Katka při společném setkání ke stolu.

„Postav si je na první místo před prací a fakt se jim věnuj,“ žádala ho náhradní manželka. S ní souhlasila i Martinova partnerka Kristýna. „Nemůže se s nima sžít, když s nimi netráví čas. Budu na tom trvat. Aspoň na víkend, co máš kluka, s těma dětma něco podnikej,“ pérovala ho, načež manžel odhalil své prozření – nevlastní děti vlastně nejsou tak špatné, jak pořád tvrdí. „Udělám si na ně čas a budu je brát, jako by byly vlastní,“ dušoval se nepříliš přesvědčivě Martin.

Video:Jaký je opravdový život na zámku Matěje Stropnického? Sledujte v premiérové Výměně

Video
Video se připravuje ...

Jaký je opravdový život na zámku Matěje Stropnického? Sledujte v premiérové Výměně TV Nova

Děti byly ostatně hlavním tématem i u Kristýny. Nespoutaná čtyřletá Amálka jí z deseti dní v Kostelci nad Černými lesy učinila peklo na Zemi. „Měla jsem s ní velký problém,“ přiznala Katce a v očích se jí zračily vzpomínky na její hysterické záchvaty nebo ustavičné mlácení staršího brášky.

Kristýna upozornila Katku, že kvůli vzpurné dceři odstrkují syna. „Šimonek tu lásku potřebuje mnohem víc. I Lukáš uznal, že Amálka je rozmazlená a že se musí začít trošku chovat,“ dodala. Katčin partner také prozřel – uvědomil si, že si jako manželé nesmí pořád chodit po krku, ale vycházet jeden druhému vstříc. I to ovšem neznělo příliš přesvědčivě.

VIDEO: Výměna manželek: Problém s rozmazleným dítětem!

Video
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Problém s rozmazleným dítětem! TV Nova

Fotogalerie
14 fotografií