V nové epizodě se diváci setkají s partnery, kteří žijí v Kostelci nad Černými lesy: Katkou (27), Lukášem (27), Šimonem (8) a Amálkou (4). Pár je spolu od střední školy a od té doby si prošel několika vztahovými krizemi. Rodinu do Výměny manželek přihlásila Katka. Údajně je jejich život velkým stereotypem, často se hádají a mluví na sebe sprostě.

V malé vesničce Kozojídky zase pobývají Kristýna (37), Martin (32), Lukáš (16), Eliška (12) a Patrik (8). Oba dva partneři mají velice rozdílné názory na výchovu dětí, proto se přihlásili do Výměny manželek. Jsou spolu tři roky, ale v domácnosti se míjejí a moc spolu nemluví. A čí jsou tedy starší děti, když jsou spolu jen tři roky?

Video: Jaký je opravdový život na zámku Matěje Stropnického? 

Video
Video se připravuje ...

Jaký je opravdový život na zámku Matěje Stropnického? Sledujte v premiérové Výměně TV Nova

Velká psychická i fyzická zátěž v této epizodě čeká hlavně na Kristýnu. Domácnost bude zvládat bez velkých problémů, trápit ji ale bude spolupráce se čtyřletou Amálkou. Ukáže se totiž, že je celkem rozmazlená, neposlouchá, s libostí otravuje staršího bratra, a když není po jejím, dokáže se pěkně zlobit. Pořádně dá náhradní manželce zabrat i ta nejobyčejnější domluva.

„Amálka zase trucuje,“ povzdechne si Kristýna a snaží se náhradní dceru přimět, aby si šla umýt ruce a usedla k obědu. Ta ale vehementně odmítá vstát z postele a schovává se pod deku. „To teda půjdeš. Ty nevíš, že se tě neptám,“ oznámí jí nekompromisně. Nakonec Amálku proti její vůli odnese ke stolu, jenže ta se talíře ani nedotkne. „Musí vědět, co může a co nemůže, a že když se něco řekne, je to myšleno vážně, že se pořád jenom nevyhrožuje,“ prohlásí Kristýna a nechá náhradní dceru napospas hladu.

VIDEO: Výměna manželek: Problém s rozmazleným dítětem!

Video
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Problém s rozmazleným dítětem! TV Nova

Fotogalerie
14 fotografií