V nové epizodě se setkáme s rodinou z Lkáně, Alenou (37), Luďkem (41), Tomášem (9), Eliškou (7) a Lukášem (5). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Alena, hlavním důvodem je se pobavit. Alena ovšem pár výtek vůči Luďkovi má, vadí jí, že tráví až moc času v práci a někdy u nich vázne komunikace.

Na druhé straně se poznáme s Mirkou (42), Petrem (42) a Kamilem (13), kteří žijí v Praze. Rodinu do Výměny přihlásila Mirka, protože se podle jejích slov ve vztahu nudí a nemají na sebe čas. Petr je navíc podle zbytku rodiny velmi hlučný a Mirka zase hodně hádavá.   

Video: Výměna manželek: Náhradní manžel opilý už první den!

Video
délka: 00:57.64

Výměna manželek: Náhradní manžel opilý už první den! TV Nova

Deset dní této Výměny manželek se ponese v klidném duchu. Jen Mirka zabojuje s velkým hospodářstvím, které dostane na starost. Bude muset obstarat králíky, slepice a hlavně husy, ze kterých má panický strach. 

„My jdeme za nimi? Já se bojím,“ přiznává náhradnímu partnerovi a drží se v jeho stínu. Když ptactvu nasypou krmení, husy v čele s houserem se začnou hladově řítit jejich směrem. „A zdrhám! Zvládli jsme to, ale takhle mi bilo srdce,“ popisuje své pocity. Mirka to nevzdá a do práce se vrhne po hlavě, dokonce se naučí řídit i buldozer.

VIDEO: Aktuální Výměna manželek: Manželka z města bude bojovat s velkým hospodářstvím!

Video
délka: 00:56.38

Výměna manželek: Manželka z města bude bojovat s velkým hospodářstvím! TV Nova

Fotogalerie
16 fotografií