Nejprve středeční díl Výměny působil jako pohodový a klidný, obě rodiny si spolu rozuměly a nenastaly žádné konflikty, pak ovšem jeden z partnerů ukázal pravou tvář a utekl - nedostavil se navíc ani na tradiční rozhovor mezi »osmi očima« na závěr dílu. A co bylo dál?

TV Nova po skončení vysílání navštívila druhou rodinu, tedy Kateřinu (32), Vaška (32), Matyáše (4), Tomáše (10) a Lili (9) z Rakovníku. Kačka tak leccos prozradila, například fakt, že jí náhradní muž Michal nebyl moc sympatický pohled - prý poznala, že už má toho dost za sebou. Narážela tím zřejmě na fakt, že v minulosti strávil nějaký čas ve vězení.

A jak se ukazuje, má tam být znovu! „S Miriam si píšu, vím o ní, doufám tedy, že mi říká pravdu - je teda rozvedená, Míša je ve výkonu (trestu - pozn.red) a prý jí posílá navštívenky, asi s ní v kontaktu chce bejt,“ popisovala v rozhovoru pro Novaplus.cz Kateřina novinku o druhé rodině z Dvorců, která se v televizi představila ještě ve složení: Miriam (41), Michal (29), Daniel (16), Mirka (20) a Martin (25). S Miriam si prý píší opakovaně, zhruba jednou za čtrnáct dní.

VIDEO: Výměna manželek: Náhlý zvrat před koncem natáčení!

Video
délka: 00:51.74

Výměna manželek: Náhlý zvrat před koncem natáčení! TV Nova

Díky tomu ví, co se u ní děje a dokonce se dozvěděla i něco, so na obrazovce vůbec nezaznělo. „Mně přiznala až teď, že jí Michal dokonce mlátil. Ve finále nezaplatil ani nájem, na který mu tam nechávala peníze,“ šokovala Kateřina. Není tedy asi divu, že spolu s partnerem Miriam přemlouvali, aby se rozvedla. Zvlášť, když Michal utekl již v průběhu natáčení a nevrátil se. „Vůbec se nevrátil. Od těch osmi očí se vůbec neviděli. Miriam si zažádala o rozvod, v tom jsme na ni trochu tlačili,“ prozradil Vašek, partner Katky.

„Snažím se ji podporovat, vysvětlovat, že má na lepší a může žít jinak,“ popisovala Kačka, která má dojem, že její rodina se liší především přístupem. „Držíme hodně pospolu, držíme za jeden provaz,“ pochlubila se na Novaplus.cz. U nich doma se podle jejího partnera nic nezměnilo, natáčení jim dalo jen zajímavou zkušenost. Ovšem Katka přiznává, že to mezi nimi nebylo zrovna růžové, prošli si totiž krizí, kdy si nebyli zcela blízcí. To už ale překonali.

VIDEO: Jiný díl Výměny manželek: Manželka z města bojovala s velkým hospodářstvím!

Video
délka: 00:56.38

Výměna manželek: Manželka z města bude bojovat s velkým hospodářstvím! TV Nova

Fotogalerie
13 fotografií