Jak už Aha! informovalo, konec seriálu Slunečná se blíží. „Ať se vám to líbí, nebo ne, Slunečná skončí. Nechceme jít cestou nikdy nekončících, mít sto šedesát dílů, ale musí to mít začátek, prostředek a konec. Takže pracujeme na tom, co nahradí Slunečnou,“ prohlásila před časem ředitelka obsahu TV Prima Lenka Hornová v rozhovoru pro časopis Vlasta.

Podle informací deníku Aha! jsou přípravy nového seriálu v plném proudu. Dokonce už je známa i představitelka hlavní role. Jedná se však o přísně střežené tajemství a nikdo z realizačního týmu nesmí prozradit, že jde o herečku Evu Burešovou.

„Eva tu má velká privilegia, dokonce může mluvit do toho, kdo jí bude hrát mužský protějšek. A už probíhají kamerové zkoušky. Ve hře jsou Radúz Mácha, Robert Urban a několik dalších,“ svěřil Aha! zdroj ze zákulisí nového seriálu. Ten se má odehrávat v zoologické zahradě.

Evin seriálový partner v ní bude ošetřovatelem zvířat a bude sám na dvě děti. Najde si pomocnici na hlídání, kterou nebude nikdo jiný než postava Evy Burešové. A vztah plný dramat se začíná rozjíždět... „Pokud vím, tak se o Marku Lamborovi do nového seriálu neuvažuje. Osloven měl být i Vladimír Polívka, kterého by naopak tvůrci viděli rádi,“ dodal zdroj.

VIDEO: Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná

Video
délka: 02:02.28

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná FTV Prima

Fotogalerie
67 fotografií