Tentokrát si porota pro soutěžící připravila opravdu emoční kolotoč. Pod tajemnou bedýnkou každý našel suroviny, které mu vybrali jeho rodinní příslušníci. Soutěžící ostatně natáčí už několik měsíců, a tak je setkání s rodinou opravdu dostalo. Slzám dojetí se neubránil ani nejmladší z porotců Přemek Forejt.

Připadl na něj totiž úkol doprovodit do kuchyně MasterChef pomocníky Pepy Nemravy – jeho roztomilé holčičky, které se při vstupu do studia rozplakaly. „Počkej, ty opravdu bulíš?“ všimnul si kolegova dojetí Honza Punčochář. „Já už to nechci dělat, já to fakt nedávám. Fakt bulím. Ty vole, ty jsi tam nebyl s nimi,“ přiznal se slzami v očích Přemek.

„Nečekal jsem holky. Čekal jsem, že třeba dorazí máma, nebo manželka. Doufal jsem, že mě toho ušetří, ale jsem moc rád, že jsou tu,“ prozradil Pepa, kterého návštěva dostala do kolen.

VIDEO: MasterChef Česko: Rodinná výzva dojala nejmladšího z porotců

Video
délka: 00:42.00

MasterChef Česko: Rodinná výzva dojala nejmladšího z porotců. TV Nova

Ve druhé výzvě rodinní příslušníci vybrali soutěžícím jejich nejoblíbenější desert. Nejlepší měl jednoznačně Roman, klikař soutěže. Porota mu často říkávala, že má více štěstí než rozumu, ale teď se ukazuje, že Roman je opravdu neskutečný talent. Štrůdl totiž nikdy nepekl, ale poradil si s ním po svém. Udělal rekonstrukci, která porotce opravdu dostala. „Já bych vás normálně, Romane, ale v dobrém, jak se říká u nás na ostravsku, nakopal do hader,“ hodnotil Radek Kašpárek. „Alice, ten váš syn je opravdu neuvěřitelný, to je opravdu super desert. Běžte na balkon,“ uzavřel Jan Punčochář.

Nejhůře uvařila Pavlína, která se ocitla na hranici odchodu z kuchyně MasterChef Česko. Nicméně ani letos nikdo v rodinné výzvě soutěž neopustil. Pavlína tedy dostane šanci se s dalšími utkat ve venkovní výzvě, která bude tentokrát se speciálními hosty v restauraci U Matěje, kde svou pevnou rukou vládne kuchyni Jan Punčochář.

VIDEO: MasterChef: Pavlína na hranici vyhazovu, ale pak přišel šok!

Video
délka: 02:06.64

MasterChef: Pavlína na hranici vyhazovu, ale pak přišel šok! TV Nova

Fotogalerie
36 fotografií