Zatímco Eva teď moderuje na CNN pořad o celebritách Showtime, Roman uvádí ranní sportovní zprávy. A právě v ranním vysílání se teď sejdou. Pořad Nový den (běží mezi 7. a 9. hodinou, pozn. red.) budou spolu uvádět od 27. do 31. července. Týden před tím si ho Perkausová střihne s Petrem Vágnerem (42), se kterým se zase zná z bývalého společenského magazínu Top Star.

VIDEO: Sexy Perkausová přiznala přítele! Proč ho rok tajila?

Video
délka: 01:59.00

Sexy Perkausová přiznala přítele! Proč ho rok tajila? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Ranní ptáče dál doskáče...

„Nejsem ranní ptáče, tak jsem zvědavá, jak se popasuji s vysíláním v brzkých hodinách. Je to pro mě další nová výzva, na kterou se moc těším,“ říká sexy blondýnka. „S Romanem i Petrem mám moderování ve dvojici vyzkoušené. Takže věřím, že pohodová ranní atmosféra bude panovat nejen ve studiu, ale i pro diváky,“ dodává Perkausová.

Sólo jízdy

Pořad Nový den bude mít během letních prázdnin i po jednom moderátorovi. Od 13. do 17. července si ho střihne Markéta Fialová (49), od 3. do 7. srpna pak její parťák Karel Voříšek (56). Hlavní zprávy si spolu dají v sobotu 18. července. „Jsem sova, pracovat do noci mi nevadí, ale ranní vstávání mě děsí. S Novým dnem si to prubnu. Čeká mě napínavý týden,“ těší se moderátor.

Kafe a shovívaví diváci

Vstávání se děsí i Markéta. „Těch pět dnů, co mě čeká v Novém dni, mám v kalendáři červeně, a přesně vím proč! Všechny pořady, které jsem kdy moderovala, byly večerní, já nejsem zvyklá nastartovat dopoledne, natož v sedm ráno!“ prohlašuje ostřílená moderátorka. „Ale je to živé vysílání, ve studiu se mnou budou kolegové ze zpráv, z počasí i ze sportu, budeme zvát zajímavé hosty... To jsou všechno momenty, na které se těším! Pak už potřebuju jen hodně kávy a shovívavé diváky,“ směje se Fialová.

Letní záskoky na CNN Prima News:

11. 7. Hrdličková/Štrunc v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH

13. až 17. 7. Fialová v pořadu NOVÝ DEN (bude moderovat sama)

18. 7. Fialová/Voříšek v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH

20. až 24. 7. Vágner/Perkausová v pořadu NOVÝ DEN

27. až 31. 7. Šebrle/Perkausová v pořadu NOVÝ DEN

3. až 7. srpna Voříšek v pořadu NOVÝ DEN (bude moderovat sám)

VIDEO: Ze zákulisí startu ShowTime na CNN Prima News: Něrgešová chce dělat "ameriku"

Video
délka: 02:04.76

Ze zákulisí startu ShowTime na CNN Prima News: Něrgešová chce dělat "ameriku" David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
44 fotografií