Co ale bude s Voříškovou aktuální kolegyní Klárou Doležalovou (46)?! Klid, vyhazov jí nehrozí! Jen si dopřeje delší volno, nejspíš v Chorvatsku, kde mají s manželem Miodragem na ostrově Šolta druhý domov, olivový háj a výrobnu domácího oleje.

VIDEO: Zprávařka z Primy Klára Doležalová má super byznys! Na starý kolena se nudit nebude

Video
délka: 02:49.84

Zprávařka z Primy Klára Doležalová má super byznys! Na starý kolena se nudit nebude Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Když můžu, ráda pomůžu. Klára bude mít dovolenou a nabídka záskoku v Hlavních zprávách s Karlem za moderátorským stolem mě samozřejmě potěšila,“ řekla Blesku Fialová.

S Voříškem tvořila moderátorskou dvojici dlouhých sedm let a kromě Televizních novin spolu uvděli také Víkend. Kromě toho je pojí i přátelský vztah. „Čas od času jsme zašli na kávu a byli jsme v kontaktu. Byl jsem proto moc rád, že se Markéta objevila u nás na CNN Prima News,“ neskrývá nadšení Voříšek.

VIDEO: Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová?

Video
délka: 00:50.52

Karel Voříšek o CNN Prima News: Zůstane mu parťačka Doležalová? Veronika Kuželková, Lukáš Červený

 „Mám radost z toho, že si o prázdninách připomeneme naše společné moderování. Vše pod pečlivým dohledem Kláry, která nás bude sledovat z dovolené,“ smál se Karel.

Doležalová se toho, že ji na několik týdnů nahradí kolegyně z pořadu Silný hlas, nebojí. „Jsem přesvědčená, že svěřuji svého Káju do nejlepších rukou! Budu se na ně určitě dívat a nepochybuji o tom, že díky jejich dlouholeté předchozí spolupráci to bude pro oba hračka a fajn změna. Byť jen na chvíli,“ konstatovala Klára.

Není to jediná změna, která se během léta na CNN Prima News uskuteční. „Chystá se víc záskoků za kolegy. Věřím, že to bude i zpestření pro diváky, kteří uvidí své oblíbené tváře netradičně v jiných pořadech,“ říká ředitelka news production CNN Prima News Eliška Čeřovská.

VIDEO: Voříšek a Doležalová o lásce na pracovišti: Co je v domě...

Video
délka: 01:41.18

Voříšek a Doležalová o lásce na pracovišti: Co je v domě... Hana Höschlová

Fotogalerie
66 fotografií