Stát se součástí CNN byl dlouholetý sen Libora Boučka, a tak když dostal nabídku být u zrodu české verze, neváhal. Po 15 letech skončil v rádiu a naplno se pustil do tvoření nového vysílání. 

Přijmout nabídku vytvářet ranní vysílání CNN Prima News a provázet jím, je pravděpodobně největší výzvou mé kariéry. Chci zúročit svoji téměř dvacetiletou praxi jak v rádiích, tak i v nejrůznějších televizních pořadech, a být tak divákům nejlepším ranním společníkem na televizním trhu,“ netají se moderátor, který bude od 6. května moderovat ranní vysílání. Nové vysílání se spustí už o den dřív. 

Nikoho lepšího nenašli, tak mi to místo dali,“ vtipkuje Libor, který na Primě tráví veškerý čas - od brzkých ranních hodin do večera. Do nového projektu tak dává skutečně vše. 

Ze stávajících moderátorů se diváci mohou těšit na Kláru Doležalovou a Karla Voříška, Evu Perkausovou a nově Pavlínu Wolfovou. Roman Šebrle a Petr Vágner přejdou do sportovní sekce. Co bude s Matějem Misařem, není známo, ale moderovat zprávy nebude. 

VIDEO: Zapomeňte na současné moderátory Primy. Novou posilou je Libor Bouček!

Video
délka: 17:57.68
Video se připravuje ...

Zapomeňte na současné moderátory Primy. Novou posilou je Libor Bouček! Markéta Reinischová

Fotogalerie
27 fotografií