„Zdraví našich zaměstnanců, spolupracovníků a herců je na prvním místě. V zájmu jeho ochrany s okamžitou platností dočasně pozastavujeme natáčení Ulice i Ordinace. Předpokládáme, že k obnovení natáčení dojde po 27. březnu, resp. v závislosti na vývoji situace v zemi,“ sdělila ředitelka výroby TV Nova Monika Hasmanová s tím, že oba seriály jsou předtočené s dostatečným předstihem tak, aby divák výpadek v natáčení nepocítil.  

Vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 zůstává neměnné, a sice každé úterý a čtvrtek ve 20:20, dnes večer tak diváci uvidí plánovanou 961. epizodu.  

Vysílání Ulice bylo s počátkem tohoto týdne z důvodu zabezpečení kontinuálního vysílání seriálu omezeno na první čtyři dny v týdnu v obvyklém čase 18:25. V čase pátečního vysílání nekonečného seriálu zařazuje stanice reprízu sitcomu Comeback (pozor: změna oproti včera avizovaným reprízám Specialistů).

Oba seriály vysílá TV Nova bez přerušení patnáctým rokem, Ulici si denně u obrazovky nenechá ujít více než milion diváků starších patnácti let, obdobnou diváckou oblibu si každé úterý a čtvrtek získává i Ordinace v růžové zahradě 2.

Fotogalerie
37 fotografií