Je zřejmé, že ani po tříleté odluce ke klidu zbraní mezi manželi Paroubkovými nedojde. Každý si žije ve svém, ale jelikož ještě nedošlo k majetkovému vyrovnání, tak dům v Chuchli stále patří oběma. 

„Všichni máme obavy. Chtěla jsem se vrátit do prázdného domu se zahrádkou, který mi taky patří, abychom v této pohnuté době měly přístup na vzduch, taky pejskové. Stále ještě manžel tam není. Požádala jsem ho, aby zapomněl na to, co jsme si kdy řekli, a nemůžeme tam.“

Z obavy, aby mu zůstal majetek, mi přes právníky sdělil, že tam teď v době jeho nepřítomnosti bydlí jeho dospělý syn, který má vlastní byt. Není dítě jako dítě. O dospělého víc než 35letého syna a vlastní majetek je nutné se postarat. Tolik zloby v takto zlé době. P.S. Čekám teď nenávistnou reakci a tiskovku, jak lžu a jsem... Musíme si pomáhat!“ napsala na sociální síť Petra, která má dceru Margaritu ve své péči. K tomu má též tři psy, které si pořídila s Jiřím společně. 

Po odchodu od manžela si Petra pronajala byt na Praze 7 a živí se jako manažerka v jedné firmě. Syn Jiřího se do domu nastěhoval zřejmě poté, co ho loni v září beze slova opustila manželka Tereza. Tu si vzal v září 2017. 

VIDEO: Petra Paroubková upřímně: Jako překladatelka jsem odepsaná! Co ji teď živí?

Video
délka: 03:01.59
Video se připravuje ...

Petra Paroubková upřímně: Jako překladatelka jsem odepsaná! Co ji teď živí? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
34 fotografií