Před dvěma lety to byl uzlíček nejistoty s kytarou v ruce, dnes si sebevědomá a rozzářená dívka Monika šla na konkurz dalšího ročníku pěvecké soutěže splnit svůj sen.

„Do SuperStar jsem přišla už podruhé, protože se celý rok věnuji zpívání, mám kapelu, se kterou trénuji, a přišla jsem to znova zkusit. Ten hlas je určitě vyzpívanější a já se cítím jistější,“ vyzradila na sebe v medailonku.

„Ty jsi tu podruhé v SuperStar. Já si teda lidi pamatuju, ale tebe si, přísahám bohu, nepamatuju,“ řekl po jejím příchodu Habera.

„Já se vám nedivím. Vypadala jsem docela jinak. Já jsem k vám přišla před dvěma lety černovlasá a o dvacet kilo těžší,“ přiznala. „To fakt?“ netajil drsný porotce svůj údiv.

„Začala jsem se věnovat životnímu stylu, začala jsem se víc hýbat, skoro dvacet kilo dole je dost,“ vysvětlila dívka. O osudu Moniky a dalších adeptů na výherce letos vůbec poprvé v historii soutěže rozhoduje pět porotců – Paľo Haberu (57), Moniku Bagárovou (25), Patricii Pagáčovou (31) a Mariána Čekovského (42) doplnil moderátor Leoš Mareš (43).

VIDEO: SuperStar: Leoš Mareš pohostil soutěžícího pivem!

Video
délka: 01:17.88

SuperStar: Leoš Mareš pohostil soutěžícího pivem! TV Nova

Fotogalerie
36 fotografií