Jeden z nejdiskutovanějších párů v historii pořadu Výměna manželek, tedy věkově nesourodý pár Iva (20) a Marian (48), jsou navzdory všem posměváčkům, co v jejich vztah nevěřili, stále spolu. Dokonce mají i druhé dítě – v době, kdy šli do populární novácké reality show, měli jenom jednu dcerku, po skončení natáčení počali druhou.

A jak to na sociálních sítích vypadá, obě holčičky zdárně rostou a celá rodina se má velice dobře… byť po vysílání onoho dílu si jen málokdo myslel, že je mladinká dívka schopna postarat se sama o sebe, natož o dítko a manžela. Během reality show vlastně většinou jenom stála na balkoně a zapalovala si jednu cigaretu od druhé.

Po narození dcery Anetky (1) se ale vše očividně zásadně změnilo. „Daří se nám s manželem i dětmi výborně,“ nechala se pro Extra.cz slyšet Iva, která se už nějaký ten den hrdě počítá mezi „cítky“. „Dvacetiny jsem sice měla před týdnem, ale oslava teprve bude. A chci to mít velké,“ těší se mladá žena.

A radost má jistě i její životní partner Marian, jenž si musel během jejich vztahu už vyslechnout pořádnou nálož nejrůznějších urážek. „Pedofil podle blbců budu zkrátka až do smrti,“ durdil se ještě nedávno.

Kritikům se ale nelze divit. Marian s téměř o 30 let mladší Ivou začal randit v době, kdy jí bylo pouhých čtrnáct, tedy byla ještě nezletilá. První dítko pak počali o rok později a Iva ho porodila v pouhých šestnácti letech, což budilo na veřejnosti velké rozpaky. I proto, že Marian vypadá skutečně o dost starší než Iva s dětským obličejíkem a drobnou postavou. Tento pár nikdy neměl na růžích ustláno: Poté, co byli v televizi, k nim zamířila sociálka, byli vyhozeni z bytu a nad jejich starší dcerkou Dominikou (3) se vznášela hrozba vývojové vady. Jak se ovšem zdá, nyní se konečně všechno vyvíjí tak, jak má!

VIDEO: Výměna manželek se 17letou matkou: Nezájem o dítě a cígo na balkóně!

Video
délka: 00:37.85

Výměna manželek se 17letou matkou: Nezájem o dítě a cígo na balkóně! TV Nova

Fotogalerie
28 fotografií