O tom, že je soutěžící z reality show Farma na TV Markíza Gabriel Sajko (61) pohřešován a jeho vystrašená rodina prosí o pomoc, informovala slovenská media už minulý týden. A už tehdy to bylo 7 dní, co ho jeho nejbližší marně hledali. Vzhledem k tomu, že se ho ještě stále nepodařilo objevit, uspořádal Pohotovostní pátrací tým o víkendu akci, jejímž cílem bylo nalezení nebohého muže. Přestože lidé z Levic, kde exfarmář žil, byli opakovaně žádáni mimo jiné i prostřednictvím místního rozhlasu, aby se připojili k pomoci.

„Z jeho ,kamarádů‘ se však ani jeden nedostavil, aby ho mohl pomoci hledat,“ objevilo se na facebooku pátracího týmu. „Někdy až taková situace ukáže charakter člověka a jeho pravou tvář! Rodině jsme byli a také budeme nadále nápomocni, jsou to fajn lidé, kteří zoufale hledají svého otce, strýce, bratra…“

„Udělali jsme rozsáhlou pátrací akci a prohlédli opravdu velkou oblast, přišlo nám pomoci hodně partnerů, kterým záleží na životě člověka a klidu jeho rodiny.“ Přestože se Gabriela stále ještě nepodařilo najít, jeho nejbližší stále nepřestávají doufat, že je živý a v pořádku. „Na druhé straně jsme i rádi, že se Gabriel v prohledávaných lokalitách nenašel, což nám dává naději, že jen někam odešel a vrátí se domů, případně se ho někde podaří najít živého a v pořádku,“ uvedli na závěr.

VIDEO: Ve slovenské Farmě se „proslavila“ i Martinka z Turca (†34)

Video
délka: 01:46.78

Zemřela Martinka z Turca tv JOJ

Fotogalerie
10 fotografií