Kristýna (24) a Miloš (21) neměli úplně růžové dětství. Milošovi zemřela v deseti letech maminka, jeho otec se psychicky zhroutil a o malého synka nebyl schopný se postarat, takže Miloš skončil v dětském domově. Ani Kristýnini rodiče svou péči nezvládali a všechny děti jim byly odebrány.

Právě v dětském domově se ale partneři potkali a nyní se mohou radovat z nového člena rodiny. „Nelituju toho, že jsme tam šli. Já si dovedu představit, že bychom zůstali u mých rodičů… To bychom dopadli hodně špatně.“

Pár tvoří už čtyři roky a jsou zasnoubení. „V budoucnu bychom se chtěli vzít,“ prozradil Miloš před kamerami. Předtím, než spolu začali bydlet, byly ale jejich životní cesty dost dramatické. „Já jsem byl chvíli na útěku, protože jsem už nechtěl být v dětském domově. Pak jsem se vrátil a další krok byl najít si byt. Ten jsem našel v Teplicích,“ komentoval začátky jejich vztahu Miloš. „A já jsem pak otěhotněla a z domova za Milošem taky odešla,“ doplnila budoucí maminka.

První porod Kristýny musel proběhnout císařským řezem a vypadá to, že bohužel ani napodruhé se nepoštěstí porodit tradičně. Lékaři Kristýně totiž klasický porod nedoporučují. Bojí se, že kvůli její drobné pánvi by miminko, jehož odhadovaná porodní váha činila 3300 gramů, nemuselo vyjít ven správně.

„Těšili jsme se, že budeme mít ten zážitek. Já s ní budu hekat, budu pomáhat a užijeme si ten porod takovej, jakej má bejt. Když miminko vyjde ven přirozenou cestou,“ posteskl si Miloš. „Miminko je ale větší než v uvozovkách Kristýna,“ vysvětlil.

VIDEO: Zklamání v Malých láskách: Rodičce je doporučen císařský řez!

Video
délka: 00:56

Zklamání v Malých láskách: Rodičce je doporučen císařský řez! 

Fotogalerie
32 fotografií