Do plzeňské porodnice přijede maminka Zdeňka (39), kterou otec dítěte před porodem opustil. Tato žena si v životě už prošla lecčím: Nikdy neměla štěstí na muže a její předchozí vztah ji dohnal dokonce až k antidepresivům. „Měla jsem krutý život s partnery předtím, proto jsem byla ráda za nového. Měli jsme se rádi a pomáhal mi dokonce s malou z předchozího partnerství. A teď jsme na rozchodu i s ním,“ prozradila Zdeňka.

A nejenom v rozchodu – na dotaz zdravotní sestřičky, zda s ní alespoň žije, odpovídá negativně. „Už několik měsíců ne, ale za malou chodí a za malým snad taky bude,“ doplnila zkroušená maminka.

„Asi mu nestačila jedna ženská. Už jsem se s tím smířila…“ Zdeňka se přitom k miminku nechala partnerem přesvědčit, druhé dítě původně ani nechtěla. A zdálo se, že i budoucí otec se na nový přírůstek do rodiny těší, obzvláště když se dozvěděl, že to bude chlapec.

Bohužel se ale Zdeňka o tři měsíce později dozvěděla, že je jí nevěrný. Nyní má o miminko strach, protože během těhotenství byla velmi vystresovaná, a celou situaci podle svých vlastních slov pořádně oplakala. Bojí se, aby se její psychický stav na děťátku nějak neblaze neprojevil... „V těhotenství ženská potřebuje oporu, a tu jsem neměla,“ uzavřela svůj smutný příběh maminka, rozhodnutá nyní už žít jen pro své dva potomky.

VIDEO: Malé lásky: Opustil ji během těhotenství! Našel si jinou!

Video
délka: 01:37

Malé lásky: Opustil ji během těhotenství! Našel si jinou! TV Nova

Fotogalerie
9 fotografií