Nancy se narodila v Keni a její manžel v Česku. Nakonec se potkali až v Anglii, kde oba pracují. Otec Nancy vždy kladl důraz na vzdělání svých dětí, proto se snažil, aby vycestovaly a studovaly. Dceru proto poslal do České republiky studovat medicínu. Školu úspěšně dokončila a v současné době pracuje jako lékařka v Anglii. Mirek je vyhazovačem v klubu, kde se také poznali.

Na předporodním pokoji si budoucí rodiče dokonce zažertovali. „Když tatínek zjistil, že se budeme s Miroslavem brát, v první řadě se zajímal, kolik mu za mě dá Mirek krav,“ přiznala Nancy s úsměvem. „Já se těšil na trh, že mu je tam koupím. Měl bych zážitek,“ doplňuje s širokým úsměvem svou ženu Mirek. Otec jeho nastávající si to prý nakonec rozmyslel, když uviděl peníze, jimiž Mirek disponoval. „Byl spokojený, protože si je potom koupí,“ dodala Nancy.

Mirek se až na porodním sále dozví, že Nancyina maminka rodila celkem devětkrát, vždycky v nemocnici, jelikož pokaždé musela podstoupit císařský řez, zatímco její babička dala všem svým dětem život v domácím prostředí. A to dokonce devatenáctkrát… „Zvládla to sama. Pro ni to bylo normální,“ vysvětluje mezi kontrakcemi sympatická budoucí maminka svému zaskočenému partnerovi.

Nancy je však jako lékařka dost neposlušný pacient, který svému okolí příliš nedůvěřuje. Veškeré zákroky chce vždy konzultovat s lékaři, ne s porodními asistentkami. Jak to nakonec dopadne, podaří se dát Nancy život zdravému dítěti, aniž by se u toho rozhádala s celou nemocnicí? To uvidíte už ve středu večer na Nově.

VIDEO: V Malých láskách rodí lékařka původem z Keni

Video
délka: 01:02

V Malých láskách rodí lékařka původem z Keni. TV Nova

Fotogalerie
12 fotografií