Na otázku, co vedlo k tak výrazné změně, herec se smíchem odpověděl: „Je to jednoduché. Nemám čas se ani vyčurat, natož si skočit k holiči. Tak jsem si řekl, že si alespoň naposledy ještě vyzkouším nechat narůst dlouhé vlasy!“ A poté vtipně přidal: „Babička mé kamarádky mě viděla po delší době a prý vykřikla – šmarjá, to je ten fešák, co mu to udělali?!“ Krejčíř teď většinu času tráví s manželkou Petrou, která ho před dvěma lety odvedla od mormonské církve. Nový vzhled kamenického psychiatra Romana Kříže i jeho lékařská doporučení můžete posoudit už dnes od 20.20 na Nově.

Uniklo ze scénáře

Lékařka Marika (Andrea Růžičková, rozená Kerestešová) si už neví rady, a tak vyhledá pomoc doktora Kříže. Již delší dobu trpí psychickými problémy. V červnu totiž před jejími zraky spáchal sebevraždu její bývalý milenec Adam Svoboda (Libor Stach).

Lepí jen divadelní záplaty

Svou poslední divadelní hru herec nazkoušel před pěti lety a od té doby ho fanoušci mohou vidět na divadleních prknech či na televizních obrazovkách opravdu jen sporadicky. „Vždycky když se někdo hroutí, tak mi zavolají, abych pomohl,“ prozradil Aha! o své roli Tomáš Krejčíř, který v Ordinaci ztvárňuje psychiatra Romana Kříže.


VIDEO: Utekl ze spárů sekty, teď vychovává 5 dětí! Jak to Tomáš Krejčíř zvládá?

Video
délka: 01:45

Utekl ze spárů sekty, teď vychovává 5 dětí! Jak to Tomáš Krejčíř zvládá? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
19 fotografií