Herečka a zpěvačka na svůj Instagram pověsila snímek, na němž se skleničkou v ruce (už ne vína, ale džusu) stojí u okna a dívá se do ulice. Jelikož je doma, má na sobě jen spodní prádlo a přes sebe přehozený růžový župánek. Dokonale tak vyniká nejen její sexy postava, ale i rostoucí těhotenské bříško.

Není to ani tak dávno, co podobná fotka s výhledem na břicho vyvolala spekulace o jejím těhotenství, které tehdy ještě odmítala, než na ni pravdu práskl na začátku září moderátor Jan Kraus (66) ve své talk show, kde byla hostem.

Teď už Kohoutová nic neskrývá, k velké radosti svých fanoušků i známých. Pod příspěvkem jí přistály nejrůznější gratulace a dokonce i kolegyně a jmenovkyně Berenika Suchánková (22) fotku ocenila. „Úplně bych zase byla těhotná, jak Tě vidim! Seš bohyně!“ nechala se zase slyšet dvojnásobná maminka Míša Tomešová (28), která se nedávno nechala slyšet, že třetí dítě nechce. Možná se ale Berenikou nyní nechá inspirovat.

Ostatně, pokud by nyní hrála v Ordinaci v růžové zahradě 2, mohla by už rovnou pořizovat novou výbavičku, jelikož jak si všimli i někteří diváci, hned tři dámy z Ordinace jsou nyní v očekávání - kromě Bereniky, která čeká prvního potomka, jsou těhotné i představitelky Mariky a Bibi - Andrea Kerestešová Růžičková (35) a Marika Šoposká (29). Pro obě to bude už druhé dítě.

Fotogalerie
41 fotografií