Zpráva o těhotenství Kohoutové přišla poměrně nečekaně, možná i pro samotnou nastávající maminku. Vždyť ještě v červnu tvrdila, že s přítelem Kryštofem (33) na děti zatím nijak zvlášť nepospíchají. „Bavili jsme se o nich, ale já v této oblasti neplánuji. Nechávám věcem volný průběh,“ vysvětlovala s tím, že je potřeba naplno vytěžit čas před založením rodiny.

Těžko říct, kolik toho nakonec stihla, jelikož nyní vyšlo najevo, že už miminko čeká. Odhalil to český Larry King Jan Kraus, který hned v úvodu své středeční show na Bereniku vypálil, že se kvůli jejímu požehnanému stavu bude muset přezkušovat řada věcí ve Studiu DVA. Právě na této scéně se oba herci potkávají v muzikálu Šíleně smutná princezna.

„V 9. měsíci už Šíleně smutnou princeznu hrát nebudu, to by bylo divný. Nebo by se to muselo přejmenovat Šíleně těhotná princezna nebo Těhotná dívka na koštěti,“ vtipkovala brunetka, která nově ztvárňuje i čarodějnici Saxanu. Moderátor jí pak radil, aby hrála maximálně do 7. měsíce těhotenství.

Jinak se ale herečka a zpěvačka zatím nenechává svým jiným stavem omezovat. „Myslela jsme si, že když otěhotním, že to bude taková stopka, ale vůbec se nic nestoplo,“ vrtěla hlavou v Show Jana Krause. O pravdivosti jejích slov svědčí ostatně i to, že se nebála s mírným bříškem návratu do show Tvoje tvář má známý hlas. V úvodu nové řady totiž předvedla odvážný sexy taneček při imitaci slavných Pussycat Dolls. Společnost jí dělaly neméně svůdné kolegyně – Jitka Boho (27), Markéta Procházková (33), Eva Burešová (26), Markéta Konvičková (25) a Anna Slováčková (24).

Po rozvodu s Čechákem dítě

Loni si Berenika prošla rozvodem s filmovým producentem Pavlem Čechákem (44), bývalým mužem Táni Vilhelmové (41). Manželství se rozpadlo ani ne po dvou letech. „Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že mě už nechce, tak je to takové... No, člověk to nečeká,“ stěžovala si tehdy v rozhovoru pro Magazín MF DNES.

Posléze hvězda muzikálu Starci na chmelu potkala reklamního textaře Kryštofa a zhruba po roce vztahu se nyní můžou těšit na prvního společného potomka. Konečně se na ni tak zřejmě usmálo štěstí. 19.září pak má premiéru komedie Román pro pokročilé, kde Berenika hraje jednu z hlavních rolí vedle Marka Vašuta a Jitka Čvančarové.

VIDEO: Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená

Video
Video se připravuje ...

Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená Adam balažovič / BPŽ

Fotogalerie
46 fotografií