Černobílou fotografií, kterou Berenika sdílela na svém instagramu ve středu dopoledne, opět vyvolala kontroverzi! Tentokrát je na ní zpěvačce vidět celé pozadí a dokonce jí na posteli leží dvě erotické pomůcky. Berenika pro jistotu k fotografii vypnula komentáře, protože pravděpodobně tušila, jaká lavina komentářů by se na ni navalila. 

„Ženy ženám. Miluju být žena,“ napsala k příspěvku dcera spisovatelky Ireny Obermannové (56). Pod snímek umístila odkaz na obchod s erotickými pomůckami navrženými speciálně pro ženy. 

Fotografii umístila brunetka i na svůj facebook, kde komentáře zablokovat nejdou a většinu komentujících zaujaly právě dvě erotické pomůcky na posteli. Došly baterky?“ dělá si z Kohoutové legraci jeden z fanoušků. 

„Tohle používáš?“ zajímalo jiného. „Tak jsem dal ‚zobrazit více‘, jak mi to psalo a radilo a víc jsem tedy neviděl. Že by někde chyba? Nebo že bych to špatně pochopil? Není možná...“ vtipkuje další.

Už v minulosti rozdělila vítězka soutěže Tvoje tvář má známý hlas svou fanouškovskou základnu na dvě skupiny, když sdílela fotografii z toalety nebo fotografii svého pozadí z dovolené v Portugalsku. Ať už se její příspěvky někomu líbí nebo ne, jedno je jisté, Berenika rozhodně nemá problém se studem!

VIDEO: Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená.

Video
délka: 01:37.28

Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená. Adam balažovič / BPŽ

Fotogalerie
75 fotografií