Vítězka 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas se na svých sociálních sítích postarala o pořádný rozruch. Sdílela totiž fotografii, která ji zachycuje na toaletě s kalhotkami dole. „Můj kluk mě rád fotí. V Lisabonu, doma a tak. PF 2019," připojila k fotce komentář.

Dcera spisovatelky Ireny Obermannové (56) si sice zakládá na tom, že je obyčejná holka a sdílí tak na sociálních sítích, víceméně bez filtru, co se dá, ale čeho je moc, toho je příliš! Alespoň se na tom shoduje velká část jejích fanoušků, které fotka, Berenikou pojatá i jako přání do Nového roku, pobouřila.

„Jak umí hluboko klesnout i naše české hvězdy. Tenhle svět spěje pěkně do sra*ek, když už se publikují i takové fotky," rozčiloval se v diskuzi jeden z fanoušků. České rádoby celebrity už neví, jak se dostat do našich mozků," hodnotil Bereničino počínání další.

„Každá věc má své meze a Berenika je fajn, ale kvůli sledovanosti by nemusela klesat až tak hluboko," píše do komentářů zklamaný fanoušek. Nutno podotknout, že některé její obdivovatele fotografie pobavila, a tak se dá vyvodit, že Berenika se skutečně tímto kouskem snažila jen rozvířit debatu a přitáhnout pozornost ke svému jménu.

VIDEO: Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená

Video
délka: 01:37.28

Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená Adam balažovič / BPŽ


Fotogalerie
52 fotografií