„Milí moji, pozdravuji vás z mého ráje. Odjela jsem načerpat nové síly. Posílám vám trošku té krásy,“ pochlubila se na svém Instagramu před čtrnácti dny Knechtová a poslala do světa fotografii palmového háje. 

S velkým úspěchem se u svých fanoušků ale nesetkala, a tak se zpěvačka pravděpodobně rozhodla přitvrdit. Ve středu sdílela fotografii, na které je úplně nahá! Ve vaně plné květin si užívala dlouho vysněný relax, který sama nazvala „Květinová pohádka ze Srí Lanky“. Na první fotografii ukazuje obličej s květinou ve vlasech a lehce odhalená ňadra a na druhé pak květinami rafinovaně zakrytý rozkrok!

Fanoušci neměli vůbec nic proti a ve většině případů jí fotografii kladně ohodnotili. Na Slovensku sice vzbudily fotografie poprask, u nás jsme ale na fotografie z vany u celebrit už zvyklí. Teprve před pár týdny se po sobě ve vaně plné mléka laškovně povalovaly dámy Monika Bagárová (24) s Markétou Konvičkovou (24) a v minulosti ve videoklipu zapózovala ve vaně třeba i Tereza Kerndlová (32).

VIDEO: SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící!

Video
délka: 02:04

SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící! TV Nova

Fotogalerie
72 fotografií