Druhá epizoda nováckého cyklu, která se stala s více než osmi sty tisíci diváky vítězem středečního večera ve sledovanosti, měla nečekanou dohru. Reportérce nova.cz, která se za rodinou po čase vypravila, aby zjistila, jak se rodině se třemi dětmi daří, Soňa přiznala, že další ratolest už v žádném případě neplánuje. „Bylo to třetí dítě a nejhorší porod. Dostala jsem bolesti do páteře,“ vysvětlila své rozhodnutí.

A dobře si ho pojistila. „Už ani mít další dítě nemůžu. Nechala jsem si podvázat vaječníky. Tři děti na dnešní dobu stačí. Kdyby to bylo teprve první, tak bych do toho šla, ale tím, že už mám tři, to stačí. Je to hlavně o financích,“ dodala rázně.

A jak jí to klape s o deset let mladším Václavem? „Někdy se hodně hádáme. Ale co už, je to mladej kluk. Jede za kamarády, někdy tam i přespí, zlobí mě to. Malej pak pláče, že tátu nevidí,“ přiznala. Že by ji partner opustil se ale nebojí. „Kde by našel jinou takovou, která by mu podstrojovala jako já,“ směje se.

Ke svatbě se nicméně neschyluje. „Vaškovi to takhle vyhovuje,“ krčí Soňa rameny. Kromě jejich příběhu jste sledovali ještě porod Dominiky a Vojtěcha a Andrey a Radka.

VIDEO: Soňa a Václav v Malých láskách

Video
délka: 00:31.28

Soňa a Václav v Malých láskách TV Nova

Fotogalerie
15 fotografií