Ráda bych vzkázala všem budoucím maminkám: to, že máte pozitivní těhotenský test, ještě neznamená, že vše dopadne, jak má... Proto ani já nehlásala svá těhotenství do světa,“ překvapila Lucie Vondráčková během rozhovoru redaktora Blesku a na přímou otázku, zda tedy osobně zažila nevydařené těhotenství, zpěvačka prozradila: „Když se narodil Matyáš, moc jsme si přáli druhé dítě. Adam se ovšem narodil až z třetího těhotenství.“

Lucčin kamarád z Montrealu Steve Elliot prozradil Blesku další okolnosti toho, co se stalo. „Holčička už měla vybrané jméno. Pojmenovali ji s Tomášem Eliška. Byla doslova jejich vymodlená.“ V šestém měsíci pak natěšenému páru lékaři oznámili zdrcující zprávu. A s nimi to pochopitelně naprosto otřáslo.

Lékaři v montrealské porodnici se snažili Lucce a jejímu manželovi, který jí stál po boku, situaci usnadnit – chtěli je nechat se s dcerou rozloučit. Lucka si ji tak celou noc nechala u sebe. Asi jen málokdo dokáže pochopit, jak těžké je pro matku se loučit s vymodleným dítětem. Navíc se o tu bolest neměli manželé s kým podělit, celou dobu těhotenství totiž tajili. O miminku věděli jen ti nejbližší,“ dodal Elliot.

Toto psychicky náročné období pak jako by zachránilo Lucčino třetí těhotenství. Se smutným zážitkem vrytým pod kůži pak Lucka dokonce ještě měsíc před porodem mlžila o tom, zda je těhotná. A po narození syna trpěla možná až přehnanými obavami, které se ale vzhledem k tomu, co prožila, dají pochopit. „Od Adama jsem vůbec nedokázala odejít, byla jsem s ním 24 hodin denně. V noci jsem kontrolovala, zda dýchá,“ řekla Lucie.

Video
Video se připravuje ...

Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
57 fotografií