23. červenec 2019
Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Další trumfy seriálu Černé vdovy? Bláznivá matka, milenec i oživlý manžel!

/
 • Seznamte se s dalšími postavami seriálu Černé vdovy: Manžel, milenec, matka a další!
  20. února 2019 ● 15:30
   

  Kromě tří černých vdov, Jitky Čvančarové (40), Lucie Siposové (38) a Jany Plodkové (37), uvidíme v seriálu Černé vdovy samozřejmě i řadu dalších postav. Manžele, přátele, spolupracovníky i rodiče vražedné dámské trojky.

 • 1.

  Renatina matka AŠTANGA

  Představitelka: Dana Batulková

  Milovnice jógy, tarotu, věštění a marihuany. Začátkem devadesátých let měla možnost vycestovat do Indie. Renata byla v té době malá, a tak Aštanga odjela sama. Postupně procestovala celý svět. Renata vnímá dobrodružnou povahu své matky jako znak nedostatečné lásky, čímž Aštanga skrytě trpí, a tak se to snaží vynahradit malé Líze. O Mirkovi nikdy neměla valné mínění. Když ho po výbuchu uvidí, bude si myslet, že se jí zjevuje jeho duch. Je z toho nadšená, potvrzuje to její nadpřirozené schopnosti.

  Renatina matka AŠTANGA (Dana Batulková)

 • 2.

  Veroničin spolubydlící ALEX

  Představitel: Jiří Maryško

  Alex je malé dítě uvězněné v těle téměř čtyřicetiletého muže. Žije ve virtuální realitě, je závislý na internetu a online hrách. Nemá žádné základní návyky a absolutně se o sebe neumí postarat. Nastěhovat ho k Veronice byla iniciativa strýce, který začal mít opičí lásky své ženy po krk. Alexova maminka bude Veronice klást na srdce, aby se o Alexe dobře starala. Alex s největší pravděpodobností nikdy neměl holku a ani po ní netouží. Kvůli Veronice je ale ochotný svoje návyky postupně začít měnit.

  Veroničin spolubydlící ALEX (Jiří Maryško)

 • 3.

  Vrchní komisař PETR PÍSAŘÍK

  Představitel: Jan Vondráček

  Nosí boty do špičky a koženou bundu. Navenek Olina vnímá jako venkovského ňoumu a zahrnuje jej stereotypními vtipy o Brňanech, ve skutečnosti ale ví, že si na něj musí dávat pozor. Na jedné straně škudlí, na druhé vyhazuje peníze po barech a na večeřích. Nikdo na jeho oddělení ho nemá moc rád, ale všichni se ho bojí. Záměrně maří Olinovo vyšetřování. Nejdřív nenápadně a později už vlastně velmi viditelně...

  Vrchní komisař PETR PÍSAŘÍK (Jan Vondráček)

 • 4.

  Renatin manžel MIREK JŮZL

  Představitel: Filip Blažek

  Mirek pokus o vraždu zázračně přežije. Netuší, že ho má na svědomí manželka a její dvě kamarádky. To, že je považován za mrtvého, se mu hodí. Nikdy se nechtěl se Sagim dělit o peníze, ke kterým načerno přišli. Když přežije vlastní smrt, má svůj plán: Sebrat prachy a zmizet.

  Renatin manžel MIREK JŮZL (Filip Blažek)

 • 5.

  Johanin nevlastní syn FILIP

  Představitel: Marek Lambora

  Johana o existenci Filipa, kterého si její muž „upekl“ bokem v průběhu jejich manželství, vlastně vždy tušila. Co nevěděla, je, že Filip je hodný, citlivý kluk, který je v životě dost ztracený. Johana ho nejprve považuje za vetřelce, pak se s ním sblíží a nahrazuje mu všechno, co mu jeho otec a její bývalý muž nedal.

  Johanin nevlastní syn FILIP (Marek Lambora)

 • 6.

  Barmanka BILLY

  Představitelka: Pavla Beretová

  Výrazná veselá holka, která má poměr s Mirkem. Imponuje jí, že je Mirek grázl, a tajně doufá ve společnou budoucnost ve stylu Bonnie a Clydea.

  Barmanka BILLY (Pavla Beretová)

 • 7.

  Renatin soused ERIK

  Představitel: Martin Myšička

  Erik je šťastně rozvedený otec devítileté Barči, kterou má ve střídavé péči. Zároveň je osobním koučem a vydavatelem časopisu Ženská duše. Je těžké odhadnout, jestli má Renatu skutečně rád, nebo jestli ji vnímá jako svůj psychologický projekt. Pro něj je to žena v nouzi, kterou musí zachránit. Renatě jeho zájem lichotí, dokonce ji i přitahuje, ale na vztah není připravená.

  Renatin soused ERIK (Martin Myšička)

 • 8.

  Mirkův kamarád SAGI

  Představitel: Jan Hájek

  Věrný přítel z bouřlivého mládí, kdy jim nebyly cizí drobné krádeže a podvody. Renata ho nikdy neměla ráda. Vždy jí byl podezřelý a bála se, že Mirka opět svede na scestí, což se taky stalo.

  Mirkův kamarád SAGI (Jan Hájek)

 • 9.

  Dispečerka BOŽENKA

  Představitelka: Monika Zoubková

  Boženka pracuje ve spediční firmě, kterou původně vlastnil Renatin otec. Po jeho smrti nastoupil na pozici šéfa Mirek (Filip Blažek), až nakonec skončila v rukou Johany. S tou se nejčastěji dostává Božena do křížku, protože po ní Johana neustále něco chce, ale hlavně chce, aby pracovala. Božena se k tomu moc nemá, přeje si, aby ve firmě zůstalo všechno při starém a aby měla to své teplé místečko jisté.

  Dispečerka BOŽENKA (Monika Zoubková)

  VIDEO: Jak se Černé vdovy zbaví krutých manželů? Podívejte se na video!

  Video
  délka: 01:30

  Jak se Černé vdovy zbaví krutých manželů? Podívejte se na video! FTV Prima

  Fotogalerie
  48 fotografií

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy