Ve středeční premiérové Výměně manželek se představí rodina z vesnice Tetčinec, kterou tvoří Jana (35), Tomáš (43), Lukáš (13) a Jakub (10). Na druhé straně se diváci seznámí s Bárou (32), Otou (33), Šimonem (11) a Eliášem (2,5), kteří žijí v Praze.

První rodinu přihlásil do Výměny manželek Tomáš. Od účasti v projektu si slibuje to, že jeho partnerka pozná, že on je tím nejlepším mužem, kterého mohla potkat. Druhou rodinu přihlásila do pořadu Bára, které vadí, že její přítel je hodně časově zaneprázdněný a nevěnuje se rodině tak, jak by si představovala.

Pro Báru bude ale desetidenní život v náhradní rodině velkým šokem. Hodně bude bojovat s tím, že všichni tři členové rodiny mají velkou nadváhu a nechtějí s tím nic dělat. Za vinu to dává jejich otci, který je v nadměrné konzumaci jídla ještě podporuje. Tomáš se dokonce sám nechá slyšet, že v době jeho největší nadváhy nemohl provozovat ani sex.

Zděšená bude Bára také z toho, když Tomášova jedenáctiletého syna postaví na váhu, která ukáže necelých sto kilogramů. Jestli se Báře za deset dní podaří změnit stravovací návyky v náhradní rodině, uvidíte ve středu od 20.20 na Nově.

VIDEO: Výměna manželek: „Kvůli nadváze jsem nemohl sexovat!“

Video
délka: 01:25

Výměna manželek: „Kvůli nadváze jsem nemohl sexovat!“ TV Nova

Fotogalerie
17 fotografií