1. červen 2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Ve StarDance zbývají poslední čtyři páry: Tady jsou jejich slabiny!

/
 • Ve StarDance zbývají čtyři páry
  8. prosince 2018 ● 12:50

  Nohy mají plné puchýřů a únavou sotva najdou dveře tréninkového sálu. Teď ale půjde o všechno! Veronika Arichteva, Jiří Dvořák, David Svoboda a Pavla Tomicová se už tuto sobotu „poperou“ o brány do finále. Každému by k tomu ale mohlo pomoct něco jiného...  Přináší vám tipy, kdo se bude smát a kdo naopak zapláče.

 • 1.

  Herečka Pavla Tomicová (56) a tanečník Marek Dědík (35)

  Osmý večer StarDance
  Osmý večer StarDance
  Autor: Pavel Machan

  *Pavla je nejstarší soutěžící letošní řady.

  *Nejméně se jí povedl šestý večer, waltz.

  *Poslední byla dvakrát.

  *Nejvýš (čtyřmi desítkami!) porota hodnotila její a Markův tanec s vozíčkářem Petrem Pokorným, kterého v závěru vystoupení postavila na nohy!

  Největší trapas: Svalila se na zem během quickstepu.

  Nejdrsnější kritika: „Jsou tady dnes lepší tanečníci. Pořád to zkoumám. Vy vlastně opravdu netančíte, dneska obzvlášť ne,“ řízl do živého, i když s úsměvem na rtech, porotce Radek Balaš (52).

  Nejlepší hodnocení: „Bylo to vynikající, překrásné, úžasné. Úplně perfektní,“ pochválila ji porotkyně Tatiana Drexler (55).

  Proč by mohla postoupit: Přestože ze všech zbylých rivalů se nejčastěji umísťuje na chvostu, královnou parketu by se mohla stát díky své energii a nakažlivému smíchu. Sice s ní tanečník Marek Dědík nemůže točit nad hlavou, nezastaví ji ale ani bolavé koleno, ba už vůbec ne vozembouch na parketu. Všechny drtí jako odjištěný granát. Její dvorní režisér David Drábek (48) to vyjádřil za všechny, když na Facebook napsal: „Jiří Dvořák je Fred Astaire mezi herci, ale nejraději bych vyrazil s Tomickou na hasičskej bál!“

 • 2.

  Moderní pětibojař David Svoboda (33) a tanečnice Veronika Lálová (27)

  Osmý večer StarDance
  Osmý večer StarDance
  Autor: Pavel Machan

  *David je nejvíc sexy adeptem na krále parketu s nejchlupatějším hrudníkem.

  *Nejméně ovací sklidil třetí večer za své tango.

  *Nikdy neskončil úplně poslední.

  *Nejvýš porota hodnotila jeho paso doble čtvrtý večer, dva body ho dělily od plného počtu bodů od poroty.

  Největší trapas: Zatáhl za košili a ukázal nahý hrudník.

   

  Největší kritika: „Představoval bych si to s větší energií, ostřejší, splynulo mi to s tou unylou hudbou,“ vytkl mu porotce Zdeněk Chlopčík (61).

   

  Nejlepší hodnocení: „Fakt jsem vám to věřila. Měl jste velmi rychlé nohy a dobrou techniku. Máte krásně podsazenou pánev. Úžasné,“ libovala si Tatiana Drexler.

   

  Proč by mohl postoupit: Svaly z moderního pětiboje nepoužívá jen při zvedačkách. Tanečnice Veronika Lálová, která v předchozím ročníku dovedla k vítězství i herce Zdeňka Piškulu (20), mu šikovně staví choreografie tak, aby předvedl svou mužnost a sílu. K vítězství by tak mohl přičichnout díky svému sex-appealu a erotickému napětí mezi ním a jeho partnerkou.

 • 3.

  Herec Jiří Dvořák (51) a tanečnice Lenka Nora Návorková (27)

  Osmý večer StarDance
  Osmý večer StarDance
  Autor: Pavel Machan

  *Má nejvíce fanynek a podává nejstabilnější výkony.

  *Nejhůř dopadl druhý večer – valčík ho stáhl až na čtvrté místo.

  *Nikdy neskončil úplně poslední.

  *Jako jediný ze zbývající čtveřice získal plný počet bodů od poroty, a to za svůj waltz.

  Největší trapas: Popletl kroky při slowfoxu.

  Nejdrsnější kritika: „Po tom posledním jivu jsem čekal více. Špatné nášlapy, pravé rameno utíkalo dopředu, čekal jsem aspoň klidnější vršek, lepší držení. Snad příště,“ vytkl mu Zdeněk Chlopčík.

  Nejlepší hodnocení: „Vy jste pro mě aristokratická vznešenost. Udělil bych vám řád slowfoxové legie,“ vychvaloval ho Radek Balaš.

  Proč by mohl postoupit: Od začátku má nejlépe rozdané karty. Nejen že mu jako jednomu z nejoblíbenějších českých herců současnosti drží pěsti kdekdo, ale má za sebou i taneční průpravu a je přirozeně elegantní. Navíc jako čert Uriáš, kterého mají všichni rádi, za pár týdnů vpadne na obrazovky v pohádce Anděl Páně.

 • 4.

  Herečka Veronika Arichteva (32) a tanečník Michal Necpál (31)

  Osmý večer StarDance
  Osmý večer StarDance
  Autor: Pavel Machan

  *Hvězda seriálu První republika je největší trémistkou soutěže.

  *Nejméně bodů dostala za svůj první tanec, čaču.

  *Poslední byla jen jednou.

  *Nejvýš hodnotila porota její rumbu pátý večer, bez jednoho bodu získala plný počet bodů.

  Největší trapas: Během zvedačky při šestém večeru ukázala nahý zadek přes celou obrazovku, až jí z toho zrudly tváře studem.

   

  Nejdrsnější kritika: „Absolutně jsem vám nevěřil. Váš projev, to byla faleš,“ řekl Zdeněk Chlopčík.

   

  Nejlepší hodnocení: „Naprosto fantastické, s erotickým nábojem. Dosud jsem vás považoval za herečku, ale teď jste dospěla v tanečnici,“ chválil ji Radek Balaš.

   

  Proč by mohla postoupit: Do dalšího kola by se mohla dostat nejen díky nejlepší choreografii, ale taky proto, že mnozí diváci a možná i někteří páni porotci tajně doufají, že ve finále odhalí ještě víc než v šestém večeru. Navíc má největšího fanouška v osobě manžela Bisera Arichteva(42), který jí drží palce na každém přímém přenosu a dělá všechno pro to, aby vyhrála. „Posílám hlasy jako Chuck Norris: všechny!“ píše na sociální síti.

  Fotogalerie
  59 fotografií

  StarDance 2018

  Taneční páry Porota Předchozí vítězové

  Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

  Kdo vypadl:

  Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

jity: Nevím jestli je paní Tomicová skvělá žena, možná ano, ale v pořadu máme rádi Česko se projevila jako hloupá nána.Jinak jako herečka jistě ano, ale tanečnice jsou tam lepší. Snaží se a jistě v jejím věku a postavou by to kažád takto nezvládla. Poslat ji do finále na úkor těch, kteří dokázali více mi spravedlivé nepřipadá.

(10. 12. 2018 09:52)

fionora: Bývalý se píše t vrdé y. Paní Tomicové soutěž nabídli a přijala. Je skvělá žena a záleží na hlasujcích kam dojde. Vás bych chtěla vidět, zřejme jste padesátiletá anorektička.

(09. 12. 2018 21:10)

fionora: Závistivá možná je, ale tančí úžasně. To nemá se seriálem nic společného.

(09. 12. 2018 21:08)

Ewwa: Dvořák, jako bývalí profík, tam nemá vůbec co dělat a Tomicová, je jak valící se sud! Chtělo by to trochu soudnosti, komika může dělat v jiném pořadu!

(09. 12. 2018 09:54)

1pravda1: Doufám, že Arichteva bude ve finále, jsou s Necpálem naprosto skvělí, a jejich choreografie nejlepší Vypadne snad konečně Lálová s tím stálým křečovitým úsměvem a podivný Svoboda, který mě ještě ani nezaujal ničím, na to, že bude konec pořadu. Tomicová je tam jen pro pobavení - netančí, motá se a chodí, ale je vtipná. Hlavně, ať je ve finále Arichteva a Dvořák

(08. 12. 2018 14:52)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy