Manželům se sice nedávno narodila druhá dcerka Aneta, která se zatím těší dobrému zdraví, bohužel to samé už se nedá říct o starší holčičce Dominice. „Malá má dostat ve třech letech na zkoušku růstový hormon. Ona je hrozně malá. Nemůže nám někdo poradit?“ cituje web Extra.cz obavy Ivy, kterou zprávy lékařů zdrtily.

Jako každá maminka doufala, že její dítě je v pořádku, jenže teď ji bohužel asi čekají samé kontroly u doktorů, kteří se snaží zjistit, proč se Dominika nevyvíjí tak, jak by měla. Údajně by se mohlo jednat i o genetickou poruchu. Iva i Marian jsou sice vzrůstem malí, a tak mohla dívenka tuto vlastnost jen podědit po nich, ovšem už se svou výškou začíná odlišovat od vrstevníků.

A to by se časem mohlo vyvinout ve vážnější problém. Lékaři proto navrhli léčbu pomocí hormonů, ovšem rodinka známá z reality show Výměna manželek si tím pořád není jistá. „Já souhlasila, Marian ne. Ale když nám lékaři řekli, že Dominice bude pět let, bude mít maximálně 110 centimetrů, nakonec souhlasil,“ vysvětlovala mladá maminka.

„Bojíme se,“ dodala Iva s tím, že růstový hormon možná jednou čeká i její mladší dcerku. Skoro to vypadá, že rodina se zkrátka nedočká klidu. Nejdřív diváci Výměny manželek manželskou dvojici dost zkritizovali kvůli věkovému rozdílu a Mariana, který počal dítě s tehdy patnáctiletou slečnou, považovali za pedofila. Ivě pak zase vyčítali cigarety a její nedbalý přístup k mateřství.

VIDEO:  Výměna manželek se 17letou matkou: Nezájem o dítě a cígo na balkóně!

Video
délka: 00:37.85

Výměna manželek se 17letou matkou: Nezájem o dítě a cígo na balkóně! TV Nova

 

Fotogalerie
29 fotografií