27. květen 2020
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové!

/
 • Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové!
  13. října 2018 ● 15:12

  Velká Británie nyní žije skandálem, kdy se účastník pořadu podobného typu jako StarDance, komik Seann Walsh, vášnivě líbal s taneční partnerkou Katyou Jones. On zadaný, ona vdaná, jenže pár skleniček udělalo své. Připomeňte si s námi chvíle, kdy StarDance vyvolala pořádný poprask pro změnu u nás!

 • 1.

  Líbačka Dědíka s mužem

  S podobnou opileckou líbačkou, jaká se nyní odehrála v britské verzi soutěže, jsme se u nás už také setkali, možná že ještě o trochu pikantnější. Poté, co si v roce 2015 tanečník Marek Dědík (35) vytančil s Jitkou Schneiderovou (45) druhé místo ve finále, oslavoval tak bujaře, že se pak na ulici vášnivě vrhnul na kamaráda a zlíbal ho.

   

  I když se později vymlouval, že šlo jen o sázku (což znělo dost podezřele, když se kluci k sobě nejvíc měli, když byli  zdánlivě sami), jeho dlouholetá přítelkyně Tereza asi nebyla nadšená. Nakonec mu ale odpustila, později přijala i jeho žádost o ruku. Loni v listopadu se jim dokonce narodil syn Bertram, který nechyběl ani na letošní zářijové veselce rodičů.

  Tanečník Marek Dědík se po finále StarDance líbal s kamarádem.

  Marek Dědík s manželkou Terezou a synem Bertramem

 • 2.

  Lásky na parketě

  To, že mezi tanečníky může občas během StarDance, přelétnout jiskra, už také víme svoje. Vždyť soutěž kdysi dala dohromady dnes již manžele Jitku Čvančarovou (40) a Petra Čadka (39), partnery Annu Polívkovou (39) s Michalem Kurtišem i novopečené rodiče dcerky Alfrédy Marii Doležalovou (31) s Markem Zelinkou (31).

   

  Ve StarDance se ale seznámili také Lucie Hunčárová (32) s Emanuelem Ridim (44). Právě jejich vztah vyvolal největší poprask, jelikož blondýnka byla v té době zadaná s kolegou tanečníkem Janem Onderem (33). Když se po osmi letech vztahu rozešli, tvrdili, že v tom nebyl nikdo třetí. Jenže vzápětí se Lucie přiznala, že její srdce patří právě Italovi.


  „Beru to jako zradu, nemám důvod s Luckou dál spolupracovat,“ zuřil tehdy Onder, který v taneční soutěži několikrát vyhrál. S expartnerkou přestal tančit. Od té doby už si stihl najít náhrady, na parketu mu sekunduje Lucie Slouková, v partnerském životě pak našel štěstí po boku herečky Lumíry Přichystalové.

  Tanečníci Onder a Hunčárová se rozešli: Má v tom prsty kuchař Ridi?

 • 3.

  Zranění a konec v soutěži

  Za devět řad se samozřejmě taneční soutěž neobešla ani bez různých nepříjemností a zranění. Hned v prvním ročníku v roce 2006 musela záhy odstoupit Mahulena Bočanová (51), jelikož se zranil její tanečník Jaroslav Kuneš. Vítěz Roman Vojtek (46) jí pak svou výhru pomyslně věnoval.

   

  O rok později musela StarDance předčasně opustit modelka, Miss České republiky 1995 a Miss Europe 1995 Monika Žídková (41). Ačkoliv patřila mezi favority, vše překazila tragédie. Její taneční partner Jan Halíř utrpěl těžší zranění při autonehodě na Přerovsku. Zatímco ležel s otřesem mozku v nemocnici, ona seděla smutně v sále a sledovala ostatní páry při tanci. Pravidla soutěže neumožňují, aby jí byl narychlo přidělen jiný tanečník.

  S tanečníkem Jaroslavem Kunešem už (43) nevystupují na akcích tak často jako dřív.
  2007: Monika Žídková ve StarDance

 • 4.

  Náhradníci

  Tehdy televize tvrdila, že pravidla neumožňují žádnou rychlou výměnu tanečníků. Podle příručky BBC, která na StarDance vlastní vysílací práva, musí mít taneční pár ještě před vstupem do soutěže natrénováno minimálně 80 hodin společného nácviku. Jenže tahle poučka, ať již opomenutá či zrušená, už dávno neplatí. V roce 2010 totiž musela ze zdravotních důvodů odstoupit herečka Taťjana Medvecká (64) a místo ní nastoupila zpěvačka Aneta Langerová (31), která nakonec slavila velký úspěch a dotančila na druhé místo.

   

  V předchozí řadě pak kvůli silným bolestem v zádech musela StarDance předčasně opustit tanečnice Kamila Tománková. Alpský lyžař Ondřej Bank (37) spolu s ní ale neskončil, jen ji vyměnil za Evu Krejčířovou (38), která předtím tvořila vypadnuvší pár s exfotbalistou Ladislavem Vízkem (63). Nová dvojice si pak vytančila stříbro.

   

  Ještě před začátkem letošní deváté řady pak musel kvůli zranění kolene odstoupit herec Václav Kopta (53). Narychlo za něj pak nastoupil komik Richard Genzer (51) a převzal za něj tanečnici a ve vtipném závěru znělky dokonce i taneční úbor.

  Aneta Langerová a Michal Kurtiš

 • 5.

  Porotce prchl ke konkurenci

  StarDance letos ale nepřišla jen o jednoho ze soutěžících, ale také o jednoho ze stálic poroty - Jana Révaie (44). Ten totiž letos zběhl do konkurenční show Tvoje tvář má známý hlas, kde si podobný typ soutěže vyzkoušel z druhé strany. Jeho židli v porotě mu pak zasedl partner zprávařky Kristiny Kloubkové (41), tanečník a choreograf Václav Kuneš (43).

  Jan Révai jako Robbie Williams v Tváři

 • 6.

  Žilková skončila omylem?

  Asi největší skandál provázel čtvrtou řadu v roce 2010, kdy hned v prvním kole vypadla herečka Veronika Žilková (56) s tanečníkem Markem Dědíkem. Posléze se ale ukázalo, že za jejím rychlým koncem mohla stát jen chyba hlasujících diváků, kteří omylem posílali místo ní hlasy kuchaři z dua Kluci v akci Filipu Sajlerovi (39) a jeho tanečnici Veronice Šmikové.

   

  Za přehmat mohlo právě shodné jméno obou dam. Páry totiž tančily hned po sobě a moderátoři pak při hlasování upozorňovali pouze na křestní jména účinkujících, Veronika a Marek vs. Veronika a Filip. „Na začátku soutěže nemáme zažitá jména, dost se to plete. Moc se omlouvám Veronice Žilkové, vědomě bych hlas Filipu Sajlerovi neposlala,“ omlouvali se pak lidé v diskuzích na internetu. A skutečně mezi dvojicemi byl ve výsledku rozdíl jen pár hlasů...

   

  Taková věc se ale dnes už nemůže stát, jelikož moderátoři Marek Eben (60) a Tereza Kostková (42) uvádějí v průběhu večera snad pokaždé celá jména (jmenovci se totiž najdou skoro v každé řadě) a také v tabulkách na obrazovce mohou diváci vidět kompletní jména.

  Jako první ze StarDance 4 vypadla Veronika Žilková a Marek Dědík.
   

 • 7.

  Taneční dřevo až ve finále

  O podvodu a manipulacích s hlasy si vrabci na střeše cvrlikali i v roce 2015, kdy slavil neuvěřitelný úspěch komik Lukáš Pavlásek (40) alias Tydýt z úspěšných reklam na mobilního operátora. Ačkoliv jeho kreace na parketu snad nikomu jako tanec nepřipadaly, probojoval se až do finále a skončil s Lucií Hunčárovou na třetí příčce. Žádný podvod se ale nikdy neprokázal, Lukáš zkrátka lidi bavil a jeho fanoušci ho podporovali, ať předvedl cokoliv.

  Lukáš Pavlásek

 • 8.

  Peprný Marek Eben

  Kritice se přitom nevyhnul ani jeden z moderátorů, Marek Eben. Ačkoliv působí velmi kultivovaně, ve StarDance už mnohokrát ukázal, že se umí i pořádně rozjet. V roce 2007 například nabídl v přímém přenosu dražbu tréninkových spodků jednoho z favoritů soutěže, herce Jiřího Schmitzera (68), který nakonec skončil třetí, tedy těsně před finále. To nakonec ovládl Aleš Valenta (45) a poražená Tatiana Vilhelmová (40) všem vyrazila dech, když oznámila své těhotenství.

   

  Ovšem trpělivost diváků s Ebenovými hláškami přetekla v roce 2016, kdy si neodpustil hned několik poznámek na adresu vnadné postavy Miluše Bittnerové (40). „Miluška pochází z Hořic a je stejně jako podkrkonošská krajina svěží a zvlněná,“ řekl například při druhém večeru. Nejenže divákům se to zdálo poněkud nevhodné, ozvala se i sama seriálová herečka. „Já jsem na narážky ohledně mého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit,“ prohlásila zklamaně po svém vyřazení ze soutěže hned ve druhém kole.

   

  Milušku naštvaly narážky Marka Ebena na její poprsí.

  StarDance 2018

  Taneční páry Porota Předchozí vítězové

  Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

  Kdo vypadl:

  Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

cyborg: Vtipný "skandál": "modeman & cyborg" v pořadu ČT Máte slovo (27.4.2017 - 20.9.2018) https://www.youtube.com/watch?v=ocv3nefHdiI

(13. 10. 2018 18:13)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy