Na fotografii je vidět Milla Jovovich po boku akčního herce a mistra bojových umění Tonyho Jaa (42, Ong-Bak). Oba mají pořádně naspěch, je tedy možné a i dosti pravděpodobné, že utíkají před nějakým gigantickým CGI monstrem, které vznikne později v počítači.

Snímek Monster Hunter se odehrává na záhadné planetě v alternativní dimenzi, kam se přes portál dostala skupina vojáků Organizace spojených národů vedených kapitánkou Natálií Artemis. Tu ztvární právě Jovovich. Jak brzy zjistí, planetu obývají hrozivě vypadající monstra.

Těm se však stavějí chrabří lovci a jeden z nich má tvář právě Tonyho Jaa. Ve snímku se objeví i rapper T.I. (38, Ant-Man) a Ron Pearlman (68, Hellboy). Premiéra ještě oficiálně stanovena nebyla, ale očekává se, že film dorazí do kin s největší pravděpodobností v roce 2020.

Jak první foto odhalilo, herci nosí brnění a zbraně známé z předlohy. Jaa má velký meč (great sword), kterému se ve hře říká Giant Jawblade (obrovská čepel ze sanice). Anderson a Jovovich stojí i za kvalitativně rozporuplnou sérií filmových adaptací herní série Resident Evil. Zatímco první díl byl fajn, zbytek byl nic moc.

Kvalita byla kolísavá, některé filmy byly lepší než jiné. Kvalit jedničky však žádné pokračování Resident Evilu nedosáhlo. Zatímco Jovovich hrála ve všech šesti dílech, Anderson režíroval pouze čtyři. U dvojky a trojky zastával roli producenta. Série videoher Monster Hunter je stejně jako Resident Evil od Capcomu.

Fotogalerie
19 fotografií