Jako kdyby nestačilo interview u Oprah Winfreyové (68) a šestidílný dokument společnosti Netflix! Nyní se princ Harry zúčastní dalšího výmluvného rozhovoru - zahájí jím propagační turné své knihy. Očekává se, že ve své autobiografii s názvem Spare (do češtiny překládáno jako „Náhradník“) se bude zabývat tématem role druhorozeného královského potomka, rasismu královské rodiny, šikany a Meghaniným potratem způsobeným stresem z médií.

Přesto však v Anglii panují obavy, co ještě dalšího by mohl rozsáhlý rozhovor s předním americkým moderátorem Andersonem Cooperem (55) odhalit. Interview je příznačně načasované na tři dny před vydáním knihy. Jisté je, že nabídne jednostranný pohled na věc, stejně jako tomu bylo u Oprah. Po odvysílání bylo moderátorce vyčítáno, že vedla rozhovor jako kamarádka (jíž pro Meghan Markleovou skutečně je) a ne jako novinářka. 

Video
délka: 57:01.80
Video se připravuje ...

Forejt o novém dokumentu Netflixu o Harrym a Meghan: Ničí rodinná pouta na generaci dopředu Petr Macek

Jisté je jedno - že rozhovor rusovlasého prince a uznávaného reportéra, k němuž dojde v pořadu 60 minut na televizní síti CBS v neděli 8. ledna, bude opět patřit mezi nejsledovanější pořady. Už proto, že jsou všichni zvědaví, jakou další špínu na své bližní vévoda ze Sussexu vytáhne. Ostatně již nyní vydavatelé po celém světě označují Spare za „významnou publikaci“, vyprávějící Harryho příběh se „syrovou, neochvějnou upřímností“... Ať už to v praxi znamená cokoliv.

Fotogalerie
103 fotografií