Fotbalista Jakub Malina 5. prosince přijel do vyhlášené pražské restaurace  La casa Argentina. Bývalý přítel Elišky Bučkové se zde chtěl v klidu najíst. Bohužel mu zaskočilo sousto masa v dýchací trubici a upadl do bezvědomí. Nejděsivější detaily smrti se na povrch dostaly ale až teď.

Podle blízkého zdroje Blesku proběhla událost takovým způsobem, který šokuje i nejotrlejší lidi. V okamžiku, kdy se mladý muž začal dusit, tak nikdo z přítomných netušil, co se děje. Lidé jen přihlíželi a nikdo mu zezačátku nepřišel na pomoc!

Z celé situace údajně nešlo poznat, že se fotbalista nemůže nadechnout a kvůli tomu byl několik minut bez přívodu kyslíku do mozku. Můžeme jen spekulovat, jak by celá událost dopadla, kdyby lidé v restauraci byli obezřetnější. V nemocnici proběhly veškeré možné diagnostické testy, které jen potvrdily mozkovou smrt.

Předevčírem ráno údajně u odpojení od přístrojů asistoval jeho vlastní otec, milardář a podnikatel Tomáš Malina. 

Jakub si života užíval plnými doušky, stejně jako přízně krásných a slavných žen. Chodil mimo jiné s modelkou Eliškou Bučkovou, modelkou Gabrielou Bártovou nebo exmanželkou Romana Vojtka Terezou.

Video
délka: 00:33.57
Video se připravuje ...

Vojtkova exmanželka vyvedla milence! Miliardářský synek Malina! Blesk TV

Fotogalerie
27 fotografií