Charles Spencer (58) zveřejnil na svém instagramovém profilu (který sleduje přes 114 tisíc lidí) krásnou poctu zesnulé sestře a tatínkovi. „Dnes jsou Dušičky – kdy je zvykem vzpomínat na duše našich milovaných, kteří odešli. V některých částech světa se tomu říká Den mrtvých,“ začal Charles popisek na Instagramu.

„Pro mě hluboce dojemná fotografie z léta 1989, kdy se v Althorpu konala párty u příležitosti 65. narozenin mého otce,“ uvedl snímek, který zveřejnil 2. listopadu.

Na formálním portrétu seděl otec John Spener mezi svými dvěma nejmladšími dětmi. Otec i syn byli oblečeni v elegantních černých smokinzích, zatímco princezna z Walesu zářila ve večerních šatech na jedno rameno v barvě champagne.

Na snímku chyběly dvě starší sestry Charlese a Diany,  lady Sarah McCorquodaleová (67) a lady Jane Fellowesová (65), stejně jako jejich matka Frances Shand Kyddová (†68), která se s otcem svých dětí rozvedla v roce 1969.

Video
Video se připravuje ...

50 věcí v životě princezny Diany, které nás fascinují dodnes Profimedia

Snímek z rodinného alba vytáhl Charles Spencer poprvé. Řadě příznivců rodiny a hlavně princezny Diany tím udělal velkou radost. „Dosud neviděná fotka? Taková krásná rodinka! Moc nám chybí,“ komentovala jistá Rara. „Krásná fotografie. Diana vypadá úžasně a ten úsměv... Chybí mi,“ svěřila se zase Scarlett. „Je naprosto nezapomenutelná,“ přitakávala Natalie. 

Fotogalerie
98 fotografií