O monacké kněžně Charlene se v posledních letech psalo nejčastěji v souvislosti s jejími vleklými zdravotními problémy či spekulacemi o tom, že to v jejím manželství s princem Albertem II. (64) není zcela ideální. Tím spíš, když na ně prasklo, že uzavřeli smlouvu, ve které se princ zavázal své ženě platit velice štědrou částku za plnění královských povinností - Charlene má prý inkasovat 12 milionů euro (294 milionů korun) ročně za to, že bude stát po jeho boku na veřejných akcích. 

Upoutat na sebe pozornost tato křehká kráska totiž rozhodně umí. V těchto dnech například pořádně překvapila změnou účesu - má totiž celou hlavu bílou! Kněžna Charlene má jakožto bývalá sportovkyně osobitý styl, a to nejenom v oblékání, kde jí nejsou cizí ani modely inspirované pánskou módou. Co se týče účesů, v minulosti sice nosívala dlouhé vlasy, ale už pár let se svými vlasy poměrně často experimentuje. A jak se zdá, poslední dobou preferuje daleko praktičtější krátký střih.

Video
Video se připravuje ...

Princezna Monacká na 69. Red Cross Ball Gala youtube.com_The New Royalty World TV/BPŽ

Podle fotky, kterou kněžna nově zveřejnila na svém oficiálním profilu na Instagramu, je zřejmě, že tentokrát zvolila i netypický odstín vlasů. Ty jsou totiž momentálně bílé! 

Přestože Charlene svým příspěvkem vyzývala lidi, aby podporovali zvířecí útulky, její nový účes nezůstal bez komentáře. Mnozí její příznivci ji přirovnávali ke zpěvačce Marii Fredrikssonové (†61) ze skupiny Roxette, a shodovali se, že je tak krásná, že jí vlastně sluší jakýkoliv účes, co zvolí. A s tím rozhodně nelze nesouhlasit!

Fotogalerie
80 fotografií